reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Karoli gratuluję:-):-):-):-):-) i przepraszam, że nie odpisałam, ale wysiadł net i nie miałam możliwości:-:)-:)-(
Ale miałaś maraton nie zazdroszczę, ale popatrz masz już to cholerstwo za sobą;-)

Yol dzieki:-) co to pytan to nic nie szkodzi. Wazne, ze egzam zdany i material nauczony zapomniany:-D:cool2::rofl2:

Dorcia jeszcze musze sie wytezyc na jeden egzamin za tydzien w sobote i pozniej juz tylko obrona.

A tak w ogole to za tydzien przylatuje moj G. na moja obrone. Mamy wracac razem do Wloch 11 pazdziernika, ale tak szczerze powiem, ze jest mi baaaaaaaardzo dobrze w domku u mamusi, dba o mnie, daje mi jesc, nie musze sie glowic co mam ugotowac, i w ogole jeszcze musze sie z ludzmi pospotykac i uporzadkowac sprawy, bo najwczesniej zawitam do ziemi polskiej w przyszlym roku w lipcu-sierpniu.
I jak ja mam przekazac moj genialny pomysl odnosnie zostania tutaj o jakies dwa tygodnie dluzej mojemu G. tak zeby go nie urazic??
A poza tym ja od momentu przylotu tutaj naprwde dzien w dzien kuje cale dnie i nie uzylam do tej pory nic a nic z tego pobytu. Nawet do babci nie pojechalam, tylko babcia jutro przyjezdza na zalegle urodziny,
 
no to powodzenia dla dziewczyny szwagra !!!:tak:
Patrysia a ty chyba pisałaś na jakimś wątku z Jarzebniką (chyba wiesz o kogo chodzi:sorry:) i kurcze aż jej zazdroszczę o 5:30 była w szpitalu a o 5:55 ściskała już synka niektórym to dobrze :-D

mi się wydawało że na drugi dzień już powinna paczka być ?

to czekamy na zdjęcia i gratuluje zdrowego dzidziusia :tak:;-)
no to mnie pocieszyłaś :-( pewnie sie wwaliłam w jakiś kanał,bo zawsze musi być ten pierwszy nieudany raz na allegro :zawstydzona/y: ale czemu akurat z kołyską? byłam najszczesliwsza na swiecie jak za nią płaciłam :eek: dobrze,ze mam dowód wpłaty zachowany,to może coś wskóram jeszcze..

Wiem, że trochę to odbiega od tematu forum czy jakichkolwiek rozmów tutaj, ale w związku z epidemią złego humoru, buzujących hormonów i wścieklizny postanowiłam wam wkleić link do strony z blogiem. Same sprawdźcie sobie co tam jest. Powiem tylko jedno: posikałam się ze śmiechu. Dosłownie.

Kwaśna Landryneczka - Kwaśna Landryneczka - blog dostępny pod adresem kwasnalandryneczka.pinger.pl
odrazu mi sie humor poprawił :-D:-D
 
Witam na poranniej kawie , ale ta landryneczka chumorek poprawila. Ja juz od 6.30 nie spie i jestem nie do zycie po wczorajszm spacerku czuje wszystkie misnie i takie mam zakwasy ze szkoda gadac , dzisiaj nigdzie sie nie ruszam no moze po poludniowej drzemce z mala na plac zabaw ale tam tylko siedzenie na lawece.
 
cześć kobitki jak tam niedzielny poranek?
uśmiałam się z tych fotek ale przerażające jest to że ludzie to na nk pokazują! :-D:-D:-Dno i z drugiej strony ktoś je z nk skopiowal:sorry:

a ja wstałam z rańca usmażyłam naleśniki umyłam podłogę - hehe międzey jednym a drugim naleśnikiem na patelni, nie ma jak trochę ruchu z rana:cool2:
mąż mój na grzybach wczoraj wrócił o 23 chyba tylko 1 piwko wypił i nie poszedł z chłopakami do innego baru bo jak powiedział teraz musi być odpowiedzialny:cool2:suuuper!
chyba sobie kawkę strzelę bo mnie śpioch ogarnia!

oj no iczeka mnie góra ciuszków do prasowanai dla synusia, hehe ale to właściwie przyjemność!

a wczoraj mój synuś miał prawdziwą balangę w brzuchu masakra pierwszy raz w życiu widziałam, jak mi brzuch podskakuje w paru miejscach!!!!
 
Ostatnia edycja:
Wiem, że trochę to odbiega od tematu forum czy jakichkolwiek rozmów tutaj, ale w związku z epidemią złego humoru, buzujących hormonów i wścieklizny postanowiłam wam wkleić link do strony z blogiem. Same sprawdźcie sobie co tam jest. Powiem tylko jedno: posikałam się ze śmiechu. Dosłownie.

Kwaśna Landryneczka - Kwaśna Landryneczka - blog dostępny pod adresem kwasnalandryneczka.pinger.pl

bez komentarza :-D

witam babki ja dzisiaj pospałam no nie powiem do 8,30 to u mnie kurcze środek dnia :tak:

Karoli gratulacje już z górki :tak:

tak się zastanawiam gdzie się podziały jeszcze inne babki np. Andzia76 się nie odzywa, BlackWizard no i oczywiście Nikki i jeszcze by się znalazło pare zapomnianych :-(

pozostało nam czekać na odzew, a potem opr ... :cool2:

jak mogłam serduszkować to mi się nie chciało, a teraz jak nie można to kurde zęby w ścianę :-p że zawsze zakazany owoc kusi :tak:
 
Witam!!
Ale jesteście pracowite!!!! jJa już po jajecznicy z pomidorkiem, zaraz kawkę skończę i do mamusi:-D:-D:-D:-D:-D Trzymajcie się ciepło:tak::-)
 
reklama
bez komentarza :-D

witam babki ja dzisiaj pospałam no nie powiem do 8,30 to u mnie kurcze środek dnia :tak:

Karoli gratulacje już z górki :tak:

tak się zastanawiam gdzie się podziały jeszcze inne babki np. Andzia76 się nie odzywa, BlackWizard no i oczywiście Nikki i jeszcze by się znalazło pare zapomnianych :-(

pozostało nam czekać na odzew, a potem opr ... :cool2:

jak mogłam serduszkować to mi się nie chciało, a teraz jak nie można to kurde zęby w ścianę :-p że zawsze zakazany owoc kusi :tak:
Tu masz racje dlatego ja kozystam nawet jak mi sie nie chce , bo po cizy z 6 tygodni absolutnie nic a potem nie wiadoma jak z psychika , ja po Nicili bardzo dlugo niemoglam przezwyciezyc strachu.
 
Do góry