reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stycznióweczki, które mają już dzieci

reklama
Na pocztku też miałam podobne wrażenia jak ty MamaAntosia.
Ale jak widze jak te maluszki spokojnie sobie jeżdżą i jest im wygodnie, a poza tym wózek jest optymalnie duży a to znaczy spokojnie ,można wjechac m=nim do autobusu, to jestem na tak.
Ale licze,że ta firma udoskonali jeszcze technologię i za jakiś czas kupie taki wózioł:tak:
 
Ja o Natalce chcialam slowko;-)zaczyna mowic i cos dwa dni temu jak sie jej zapytalam na Martusie kto to jest,zawsze mowila dzidzia, to tym razem powiedziala Tusia:-D, a na siebie mowi Talka.:-);-)
 
Ja o Natalce chcialam slowko;-)zaczyna mowic i cos dwa dni temu jak sie jej zapytalam na Martusie kto to jest,zawsze mowila dzidzia, to tym razem powiedziala Tusia:-D, a na siebie mowi Talka.:-);-)

.... słodzinka jedna :-):tak:... ale to musi cieszyć, jak dzidzie zaczynają mówić :happy2:... teraz to już chyba z tym gadaniem szybciutko z górki poleci :tak:
 
reklama
Do góry