reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
Zuzolek wyglada bardzo groznie na tym zdjeciu...........normalnie strach do niej podejsc nie mowiac juz o zabraniu chlebka:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Karlam ja tez mysle,ze Michas to po prostu spala jak on caly czas jest w ruchu to nie dziwie sie,ze wyglada jak ges wyscigowa;-)Marta tez tyle wazy jak ja ostatnio tzn wczoraj:-Dbo ja waze prawie codziennie;-);-)tak 7,5kg to i tak juz lepiej niz samo 7kg:wściekła/y:Ona nie raczkuje ale tez cos tam spala no ale nie tyle co Michas, ale tez tam sie rusza po swojemu;-)dookola swej osi i z plecow na brzuch i odwrotnie..
I rwniez zycze powrotu do zdrowia.
dzieki Skakanka :-) napewno masz racje :-)
 
Karlam:-);-)nie ma za co.A ostatnio znajomi przyjechali ze swoim psem, spytalam ich czy go karmia:-Dbo wszystkie zebra na wierzchu, sorry za porownanie;-)ale skoro on caly dzien biega to niedziwne,ze taki wychudzony biedaczek
 
mój Oskarek na wizycie u lekarza 2 tyg temu wazyl 8500g
nosi rozmiar 86, a ostatnio body 92 :szok: bylo dobre
to zalezy od firmy pewnie
nadal jada cyca, nie umiem odstawic i pewnie troche nie chce :confused:
a on bez cyca nie funkcjonuje, butli nie chce jak sie budzi, smoka tez nie
spi okropnie, dzis noc:
usnal 20, pobudka 22:30, o 23 juz spal a potem o 1,3,5 pobudka i wstal o 6
i nie spi, marudny, spiacy
mam zalamanie, ledwo wyrabiam, padnieta, niewyspana
caly dzien na nogach, a on spi 2x dziennie po 30min i wyspany, w dodatku nie idzie nic zrobic bo musi byc cisza absolutna
szybko sie maly regeneruje
a szkoda ze ja tak niemoge :-(
 
Dominik wazy 10.44 kg. W ciagu 6 tygodni przybral 440 gr,wiec tez nie duzo.Lekarka powiedziala abym sie nie przejmowala bo dziecko jest w ruchu i teraz bedzie tak przybieral mniej wiecej.
 
Robert wazy 9450 :tak:. Na mojej wadze wazyl 9800. Lekarka powiedziala, ze mogl stracic na wadze, bo dzieciaczki ktore sie ruszaja moga miec "ruchoma" wage.
No wiec moje dziecie przybralo 1400g w 3,5 miesiaca. Ostatnio byl wazony 26 czerwca i mial 8060g.
 
reklama
Do góry