reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

moja dzidzia wazy 7670 :-( przytyl zaledwie 300 g przez 7 tygodni :-( kurcze malutko :-( narazie jest przeziebiony (katar, kaszel) jak go wylecze to mam zrobic morfologie i badanie moczu :-(

Dominik od znajomej Mai znowu jest w szpitalu ma hiper leukocytoze i cos tam w moczu, wszyscy sie boja zeby to bialaczka nie byla :-(
 
reklama
O kurcze..............karla ucaluj melgo od nas i tzrymamy kciuki by wszytsko skonczylo sie dobrze:tak:
A co do Michasia to jak juz dzieci staja sie aktywniejsze to mnej przybieraja na wadze bo po prostu spalaja kalorie poprzez raczkowanie czy chodzenie takze nie martw sie bedzie ok. no a twoj przybral tyle bo jest chory i pewnie nie ma takeigo apetytu jak zawsze...z tego co pamietam to jak Emilka zaczela sie ruszac to tyla ok. 400 g na 6 tygodni. glowa do gory bedzie ok:tak::laugh2:
 
dzieki Tynka tylko ze on zachorowal dopiero teraz :-( ale faktycznie on jest tak ruchliwy ze nie dziwie sie ze tyle przybral ,bo codziennie polowe tego co zje od razu spala :-)

a ja czekam na wiesci od Mai i Dominika..
 
Karlam :no::no: biedny Michas no i Domis. :no: Kurde tak mi szkoda i Majki i Jego, co Oni musza sie nacierpiec. :-( Jak bedziesz z nia rozmawiac to pozdrow ode mnie.

A tak poza tematem, to idziemy na spacerek dzisiaj?
 
Karlam ja tez mysle,ze Michas to po prostu spala jak on caly czas jest w ruchu to nie dziwie sie,ze wyglada jak ges wyscigowa;-)Marta tez tyle wazy jak ja ostatnio tzn wczoraj:-Dbo ja waze prawie codziennie;-);-)tak 7,5kg to i tak juz lepiej niz samo 7kg:wściekła/y:Ona nie raczkuje ale tez cos tam spala no ale nie tyle co Michas, ale tez tam sie rusza po swojemu;-)dookola swej osi i z plecow na brzuch i odwrotnie..
I rwniez zycze powrotu do zdrowia.
 
reklama
Do góry