reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

reklama
Marta wazy 8,3kg:wściekła/y:zas sie bedzie lekarz czepial:cool:hehe Wedlug mnie taka jej uroda i juz do tego jest smakoszem;-)ma ulubione rzeczy,ktore zje a tak to woli chyba byc glodna niz zjesc cala zupke np.No i jeszcze caly czas jest w ruchu, zaczela chodzic,wiec ciezko ja podtuczyc:baffled:
AA i jeszcze ida jej zabki i robi czesciej kupy...
 
Maciuś waży ponad 11 kg. Od razu widać, że ma apatyt. Nie długo dogoni swoj siostre niejadka, która jest starsza o 3 lata i cięższa o 3 kg
 
ja wczoraj ważyłam Ewelkę- na wadze elektronicznej, więc nie jestem tak do końca pewna odczytu, z tym, że nas waży dobrze- i wyszło 10,2kg. Ubranka na 80/86, wychodzi na to, że gabaryty podobne do Filipka Eli.
 
Byłysmy na szczepieniu i Amelka waży 9,4 kg i mierzy 75 cm (mierzona u mamy na rękach bo inaczej nie dała się). Ciuszki też nosi na 80/86 więc nie wiem jak to jest z tym wzrostem.
 
Nie wiem ile Witek waży, bo musimy się wybrać dopiero na kontrolę, ale mam wrażenie, że teściowa go trochę podtuczyła :szok::wściekła/y: Ubranka nosi na 80/86. Bodziaki na 86 są na niego w sam raz, muszę kupić trochę nowych i chyba już na większy rozmiar. Chyba wielkoluda mam w domu :szok:;-):-D
 
Dominik wczoraj byl wazony i wyszlo 11,6kg.
Dzisiaj mial termin na szczepienie,ale przenioslam na nastepny tydzien:tak:.Wiadomo urodzinki to nie bede robila dziecku krzywdy,skoro moze byc inny termin:-D.
 
reklama
Do góry