reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Ja po prenatalnym wracałam do pracy więc piszę dopiero teraz. Maluch rośnie zdrowo wszystko ma na swoim miejscu zgodnie ze wszystkimi normami. Wypustkę zadartą ku górze więc zwiastuje chłopczyka. Mąż ciut zawiedziony bo chciał córcię. Mamy 2 chłopaków i dziewczynkę na stanie🙈. Pani doktor stwierdziła że jest szansa nie spędzić nowego roku na porodówce, bo dzidziolek 4dni starszy😜. Kamień z serca spadł bo siedzę, myślę i się nakręcam że stara jestem🙊
 
Ja po prenatalnym wracałam do pracy więc piszę dopiero teraz. Maluch rośnie zdrowo wszystko ma na swoim miejscu zgodnie ze wszystkimi normami. Wypustkę zadartą ku górze więc zwiastuje chłopczyka. Mąż ciut zawiedziony bo chciał córcię. Mamy 2 chłopaków i dziewczynkę na stanie🙈. Pani doktor stwierdziła że jest szansa nie spędzić nowego roku na porodówce, bo dzidziolek 4dni starszy😜. Kamień z serca spadł bo siedzę, myślę i się nakręcam że stara jestem🙊

E tam stara! Po prostu doświadczona ;)

Super, że z maluchem wszystko okej :) ja mam termin 31.12 ale w ogóle nie wchodzi w grę abym była na porodówce - mój tata ma tego dnia 60 urodziny i organizuję mu imprezę niespodziankę i chcę na niej być :p
 
E tam stara! Po prostu doświadczona ;)

Super, że z maluchem wszystko okej :) ja mam termin 31.12 ale w ogóle nie wchodzi w grę abym była na porodówce - mój tata ma tego dnia 60 urodziny i organizuję mu imprezę niespodziankę i chcę na niej być :p
Ja bym chciała na święta już mieć dzidziolek, ale z drugiej strony jak darować kapustę z grochem hehe.
 
Ja po prenatalnym wracałam do pracy więc piszę dopiero teraz. Maluch rośnie zdrowo wszystko ma na swoim miejscu zgodnie ze wszystkimi normami. Wypustkę zadartą ku górze więc zwiastuje chłopczyka. Mąż ciut zawiedziony bo chciał córcię. Mamy 2 chłopaków i dziewczynkę na stanie🙈. Pani doktor stwierdziła że jest szansa nie spędzić nowego roku na porodówce, bo dzidziolek 4dni starszy😜. Kamień z serca spadł bo siedzę, myślę i się nakręcam że stara jestem🙊
Gratulacje♥️ Super ze kolejna zdrowa dzidzia na pokładzie♥️
 
A zapomniałabym! Mam jeszcze przez tydzień kontrolować glukozę na czczo bo jeśli dalej będzie podwyższona niewiele ale niestety jest, to włączymy insulinę na wieczór 🙃
 
reklama
Dla mnie nieprawdopodobne jest to że za ponad tydzień mogę poznać płeć. Przez to że zaczęłam lepiej się czuć to zdarza mi się zapomnieć że w ciąży jestem. Mdłości odrobinę ustały i włączyło mi się straszne gastro. W piątek mamy wesele i ciekawa jestem jak dam kondycyjnie radę.
Ja mam wesele w sobotę i już się zastanawiam jak to będzie. Sam zapach mięsa przyprawia mnie o mdłości. Strasznie szybko się mecze więc myśle, ze jeden taniec i chwila przerwy 😅
 
Do góry