reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja mam synka i właściwie obojętne mi kto tam będzie drugi. Myślę,że fajnie będzie patrzeć na chłopięce zabawy, chłopcy mają lżej w życiu i ogólnie mam wrażenie, że są bardziej bezproblemowi i mniej humorzasci ale też chciałabym doświadczyć bycia mamą dziewczynki - pleść warkocze i wybierać słodkie sukienki 🤪

Powiedz to mojej 8 letniej córce - obciętej na jeża, chodzącej tylko w spodniach xD

Bo ja też chciałam pleść warkocze :D
 
reklama
Cześć dziewczyny , ja z takim pytaniem . Miałyście tzw. plamienie implantacyjne ? Miałyście tego jakieś objawy czy coś ?
 
Cześć dziewczyny , ja z takim pytaniem . Miałyście tzw. plamienie implantacyjne ? Miałyście tego jakieś objawy czy coś ?

Na 4 ciąże - miałam w jednej coś co może by można uznać za plamienie implantacyjne. Po prostu rano przy podcieraniu była delikatna jasna nitka krwi. Ale dosłownie tak jakbym równie dobrze drasnęła się paznokciem. Ta ciąża była pozamaciczna więc dla mnie już na zawsze jakiekolwiek plamienie w ciąży będzie się wiązało z tym, że nie jest dobrze (w 3 prawidłowych ciążach nie miałam żadnych, najmniejszym plamień). Obecną ciążę wyłapałam 6dpo - przy becie 1.4 i nie miałam żadnych objawów poza typowymi bólami brzucha jak na okres
 
Cześć dziewczyny , ja z takim pytaniem . Miałyście tzw. plamienie implantacyjne ? Miałyście tego jakieś objawy czy coś ?
obecnie moja 3 ciąża.
2 ciaze brak implantacyjnego.
W tej, 3ciej, mialam 2.5 dniowe krwawienie ale watpie ze implantacyjne. 26 dni po ostatniej miesiaczce.
Za 1.5h mam gina, dowiem się wiecej 🤣🤣🤣 boje sie i mam ogromny stres!
 
Cześć dziewczyny , ja z takim pytaniem . Miałyście tzw. plamienie implantacyjne ? Miałyście tego jakieś objawy czy coś ?
Tak ja nawet pisałam,ale jie wiem czy dokładnie tu na tym forum. Ja się o ciąży dowiedziałam szybko, bo już tydzień przed planowanym okresem test miałam pozytywny. No i jakieś 4 dni po tym pierwszym pozytywnym teście a trzy dni przed planowanym okresem przy podcieraniu pojawiło się trochę śluzu brązowego. Lekko bolało brzuch tak pośrodku. Po kilku godzinach już taka kawa z mlekiem i ustapilo.
 
Tak ja nawet pisałam,ale jie wiem czy dokładnie tu na tym forum. Ja się o ciąży dowiedziałam szybko, bo już tydzień przed planowanym okresem test miałam pozytywny. No i jakieś 4 dni po tym pierwszym pozytywnym teście a trzy dni przed planowanym okresem przy podcieraniu pojawiło się trochę śluzu brązowego. Lekko bolało brzuch tak pośrodku. Po kilku godzinach już taka kawa z mlekiem i ustapilo.

Najpierw jest implantacja, a potem pozytywny test więc raczej to nie miało związku
 
Cześć dziewczyny , ja z takim pytaniem . Miałyście tzw. plamienie implantacyjne ? Miałyście tego jakieś objawy czy coś ?
ja ani a poprzedniej (poronionej) ani w tej nie miałam krwawienia implantacyjnego, za to w momencie kiedy okres miał przyjść bole brzucha zwiastujące ..
teraz pojawiaja się podobne jak dużo pochodzę ponad 10km :)
 
reklama
Do góry