reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Czy dziecko trzeba zawsze odbijac? Je z butelki moje mleko, ale zasypia zaraz po jedzenie. Czy powinnam go budzić i odbijac?
 
Ja jestem po wizycie, zero rozwarcia 🤷‍♀️ szyjka 3 cm.. Więc jeszcze chyba posiedzimy w dwupaku dość sporo. Dziś moje rozejście miało już 1,4 cm.. We wtorek idę znów do ortopedy 🙉
Zastanawiam się jak to jest z L4 po terminie. Chodzę prywatnie do lekarza, dostałam teraz L4 do dnia porodu a co dalej?
 
Dziewczyny jeździcie do szpitala na ktg? Jak rodziłam 7 lat temu, to była to norma, bliżej terminu jeździło się co tydzień... teraz gin powiedział mi że już nie robią🤔
Moja lekarka zleciła mi co ok 10 dni od 34 tygodnia. Powiedziała żeby dla bezpieczeństwa robić i żebym ja się nie denerwowała. A KTG robi mi moja położną środowiska w przychodni do której chodzę.

Czy dziecko trzeba zawsze odbijac? Je z butelki moje mleko, ale zasypia zaraz po jedzenie. Czy powinnam go budzić i odbijac?
Gdzieś kiedyś czytałam że jak zaśnie w trakcie jedzenia to nie trzeba.

Ja jestem po wizycie, zero rozwarcia 🤷‍♀️ szyjka 3 cm.. Więc jeszcze chyba posiedzimy w dwupaku dość sporo. Dziś moje rozejście miało już 1,4 cm.. We wtorek idę znów do ortopedy 🙉
Zastanawiam się jak to jest z L4 po terminie. Chodzę prywatnie do lekarza, dostałam teraz L4 do dnia porodu a co dalej?
Podejrzewam że jeśli nie urodzisz to Ci przedłuży, bo ja na ostatniej wizycie przed porodem dostałam chyba z miesięcznym zapasem do przodu licząc od terminu porodu.
 
Generalnie tak, ale nie dostałam już zaleceń żeby się zapisać ani nic takiego xD i dopiero w domu doszłam do wniosku że nie wiem co dalej hahahha xD będę musiała tam zadzwonić przed terminem, bo zapewne jak się nic nie zacznie to jakieś skierowanie też będę potrzebować xD?
 
Mi teraz Ginekolog kazał przychodzic co tydzień. Zwolnienie dostałam na tydzień po terminie i mówił, że to ostatnie. Więc myślę że jak się nie zacznie w tym czasie to da skierowanie na szpital i tyle.
 
Mi teraz Ginekolog kazał przychodzic co tydzień. Zwolnienie dostałam na tydzień po terminie i mówił, że to ostatnie. Więc myślę że jak się nie zacznie w tym czasie to da skierowanie na szpital i tyle.

Kurde to spoko, mi dał L4 do rozwiązania mam też wizytę za tydzień do innego lekarza w tej samej klinice na badanie przepływów i tyle.. Ciekawe co tam dalej będzie aż się zaczęła martwić.
 
reklama
Cześć
Dzisiaj urodziła się Liwia😍 waga3125g, wzrost 56cm. Ciężko było i to bardzo. Dążyliśmy do porodu SN, a skończyło się cc.
Resztę opowiem innym razem. Obecnie dochodzę do siebie. Siorbie 7 kroplówkę i staram się odzyskać czucie w nogach.
Pozdrawiam
Gratulacje.
Dziwnie się tak czeka na wieści od osób, których się nie zna. Ja termin na 15.01 ale moja jakąś niechętna 😄
 
Do góry