reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Tez mam ochote na owoce :) mnie od paru dni meczy migrena, wiec srednio sie czuje. Ale super zdjecie, wyglada jakby biegło
emoji16.png
Może po ojcu piłkarz będzie.😂
Witajcie kochane właśnie zakończyła się moja wizyta u pani doktor, widziałam moją małą kruszynę na USG, ❤️ widziałam bijące serduszko ❤️♥️
Jestem bardzo wzruszona, dzisiaj mamy 7t6d według usg, a z OM powinna być ciut starsza 8t3d, aczkolwiek rozwija się prawidłowo 6 Lipca mam kolejne USG, a później prenatalne. ♥️♥️
Jestem przeszczęśliwa. 🥰🥰♥️
Termin porodu według usg to 26.01.2022
Super 🥳🥰 gratuluję 🥰😍😍 śliczna dzidzia 🥰 kolejną wizytę znów mamy razem 😁
Wszystko super, wg OM 8t5d, a usg 8t3d. Termin na 20 stycznia. Kropek ma się dobrze, serducho pika 😍
Ginekolog się pytal, kiedy chce kolejne usg bo ma urlop, oczywiście wybrałam szybszy termin, więc widzę się z dzidziusiem 6 lipca🤣
Super🥰😍😍 gratuluję serdecznie 🥰😍😍 śliczna dzidzia 🥰😍😍 kolejna wizyta znów razem 🥳 i mniej więcej na tym samym poziomie jesteśmy tylko ja mam termin porodu na 23.01 🥳
Gratulacje ❤️ ja też mam wizytę 6.07 ❤️
I ja także ! 😍
Migrena nie daje mi dziś żyć....jeszcze tak mnie głowa nie bolała... :( aż mi niedobrze:(
A apap albo paracetamol?
 
reklama
Może po ojcu piłkarz będzie.😂

Super 🥳🥰 gratuluję 🥰😍😍 śliczna dzidzia 🥰 kolejną wizytę znów mamy razem 😁

Super🥰😍😍 gratuluję serdecznie 🥰😍😍 śliczna dzidzia 🥰😍😍 kolejna wizyta znów razem 🥳 i mniej więcej na tym samym poziomie jesteśmy tylko ja mam termin porodu na 23.01 🥳

I ja także ! 😍

A apap albo paracetamol?
Dziękuję 😍😍😍 ja mam 20 albo właśnie 23 więc może razem urodzimy 😍😊
 
Właśnie wzięłam bo już mam dreszcze z bólu ...
Może po ojcu piłkarz będzie.[emoji23]

Super [emoji3060][emoji3059] gratuluję [emoji3059][emoji7][emoji7] śliczna dzidzia [emoji3059] kolejną wizytę znów mamy razem [emoji16]

Super[emoji3059][emoji7][emoji7] gratuluję serdecznie [emoji3059][emoji7][emoji7] śliczna dzidzia [emoji3059][emoji7][emoji7] kolejna wizyta znów razem [emoji3060] i mniej więcej na tym samym poziomie jesteśmy tylko ja mam termin porodu na 23.01 [emoji3060]

I ja także ! [emoji7]

A apap albo paracetamol?
 
reklama
Do góry