reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny jestem 5 + 4 i nic nie widać. Tzn mówił że jest pulsujące miejsce i tam powinno być serduszko. Ale był dzisiaj taki zawieszony, że sama nie wiem. Pokażę Wam zdjęcie.
Kazał powtórzyć betę i zrobić przyrost. Plus inne badania, za tydzień założy kartę ciąży, jeśli będzie wszystko ok.
Na zdjęciu jakby było już coś. Sama nie wiem
 

Załączniki

  • 63b0e741-9096-484b-a100-7196c0c0307e.jpg
    63b0e741-9096-484b-a100-7196c0c0307e.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 93
  • 4ddd3c96-3501-46ce-86b7-d2f1ae1d0f03.jpg
    4ddd3c96-3501-46ce-86b7-d2f1ae1d0f03.jpg
    51,7 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Dziewczyny jestem 5 + 4 i nic nie widać. Tzn mówił że jest pulsujące miejsce i tam powinno być serduszko. Ale był dzisiaj taki zawieszony, że sama nie wiem. Pokażę Wam zdjęcie.
Kazał powtórzyć betę i zrobić przyrost. Plus inne badania, za tydzień założy kartę ciąży, jeśli będzie wszystko ok.
Na zdjęciu jakby było już coś. Sama nie wiem
 
Dziewczyny jestem 5 + 4 i nic nie widać. Tzn mówił że jest pulsujące miejsce i tam powinno być serduszko. Ale był dzisiaj taki zawieszony, że sama nie wiem. Pokażę Wam zdjęcie.
Kazał powtórzyć betę i zrobić przyrost. Plus inne badania, za tydzień założy kartę ciąży, jeśli będzie wszystko ok.
Na zdjęciu jakby było już coś. Sama nie wiem
Tak jest jakaś fasoleczka ❤️
 
reklama
Dziewczyny jestem 5 + 4 i nic nie widać. Tzn mówił że jest pulsujące miejsce i tam powinno być serduszko. Ale był dzisiaj taki zawieszony, że sama nie wiem. Pokażę Wam zdjęcie.
Kazał powtórzyć betę i zrobić przyrost. Plus inne badania, za tydzień założy kartę ciąży, jeśli będzie wszystko ok.
Na zdjęciu jakby było już coś. Sama nie wiem
kochana a to nie jest ciałko żółte? Nie mówił co to? 🧡
 
Do góry