reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
No i jest pęcherzyk ciążowy prawie 3mm jeśli do tez wyczytuje ze zdjęcia. [emoji3059] zwolnienia nie mam... zaraz dzwonię do rodzinnej bo to co się dzieje u mnie w pracy to jest straszne... Napisali do mnie ze nastąpiła zmiana w grafiku w związku z moim dzisiejszym nie przyjściem i zamiast wt,sr,pt mam przyjść czw,pt, i SOBOTA moja jedyna wolna sobota! Z jakiej racji??? Przecież na telefon to nie zamiana jakaś... nie mam już na nich siły...

A bety nie robiłaś tak? Bo na receptyonline24 dostajesz na tydzień zwolnienie jak masz pozytywna betę
 
nie, powiedziała ze musi zobaczyć zarodek i serduszko 🤨 i ze mam zagadać o LŻEJSZE stanowisko... w markecie 😖
Ehhh to jest dziwne i zależy chyba od lekarza , moja koleżanka była i nie było serduszka jeszcze i od razu dostała zwolnienie ... szkoda słów , wiem co to znaczy , sama pracuje w markecie ... Bogu dzięki jestem kasjerem wiec odchodzi mi to dźwiganie ..
 
No i jest pęcherzyk ciążowy prawie 3mm jeśli do tez wyczytuje ze zdjęcia. 🥰 zwolnienia nie mam... zaraz dzwonię do rodzinnej bo to co się dzieje u mnie w pracy to jest straszne... Napisali do mnie ze nastąpiła zmiana w grafiku w związku z moim dzisiejszym nie przyjściem i zamiast wt,sr,pt mam przyjść czw,pt, i SOBOTA moja jedyna wolna sobota! Z jakiej racji??? Przecież na telefon to nie zamiana jakaś... nie mam już na nich siły...

Gratulacje!!!
Piękne wiadomości.
Pracą się nie przejmuj, od razu na L4 i niech sobie urywają głowy.
Poproś od rodzinnego, może się uda
Cześć kochane , dzisiaj właśnie ujrzałam taką piękną kreseczkę na teście ... do wrednej jeszcze 4 dni ale od 4 dni czułam że jest cis na rzeczy .. jutro idę na betę i mam nadzieje że teraz już wszystko będzie dobrze ! Za mną ciąża biochemiczna w styczniu ... według ostatniej miesiączki dziś jest 3t5d ... według aplikacji termin na 13.01.2022 Na razie czekam na jutrzejszą krew i bije się z myślami kiedy umówić się na wizytę ... i mam ogromną nadzieje że będę mogła zostać z Wami na stałe :)
Zobacz załącznik 1266985

Kreseczka już jest 😍😍
Powodzenia! :)
Ja też mam ten sam stres. 2 razy miałam ciążę biochemiczną, a raz pozamaciczną.
 
Gratulacje!!!
Piękne wiadomości.
Pracą się nie przejmuj, od razu na L4 i niech sobie urywają głowy.
Poproś od rodzinnego, może się uda

Kreseczka już jest 😍😍
Powodzenia! :)
Ja też mam ten sam stres. 2 razy miałam ciążę biochemiczną, a raz pozamaciczną.
To tak przytłacza radość że głowa mała .. Chociaż ja w styczniu czułam się fatalnie .. wiedziałam ze to się nie uda .. czułam .. teraz czuje się dobrze , poza bólem w obręczy miednicy nic mi nie jest :) to jest takie bardziej jakby ćmienie czasami a nie ból, i czasami kłuje mnie podbrzusze i jajniki, chociaż dzisiaj już tak nie ... i co chwile chodzę siusiu :) ale i tak się boje że małpa przyjdzie i znowu będzie to samo:(
 
Cześć kochane , dzisiaj właśnie ujrzałam taką piękną kreseczkę na teście ... do wrednej jeszcze 4 dni ale od 4 dni czułam że jest cis na rzeczy .. jutro idę na betę i mam nadzieje że teraz już wszystko będzie dobrze ! Za mną ciąża biochemiczna w styczniu ... według ostatniej miesiączki dziś jest 3t5d ... według aplikacji termin na 13.01.2022 Na razie czekam na jutrzejszą krew i bije się z myślami kiedy umówić się na wizytę ... i mam ogromną nadzieje że będę mogła zostać z Wami na stałe :)
Zobacz załącznik 1266985
Gratulacje ogromne! trzymam kciuki :)
 
To tak przytłacza radość że głowa mała .. Chociaż ja w styczniu czułam się fatalnie .. wiedziałam ze to się nie uda .. czułam .. teraz czuje się dobrze , poza bólem w obręczy miednicy nic mi nie jest :) to jest takie bardziej jakby ćmienie czasami a nie ból, i czasami kłuje mnie podbrzusze i jajniki, chociaż dzisiaj już tak nie ... i co chwile chodzę siusiu :) ale i tak się boje że małpa przyjdzie i znowu będzie to samo:(
nie czekaj na nią 🧡 przez 9 miesięcy minimum jej nie zobaczysz napewno 😍
 
reklama
Do góry