reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

@marta021993 śliczne maleństwo:-)
@Karola1322 moja gin teraz na wizycie coś wspomniała że wydaje jej się że chłopak ale żeby się nie nastawiać bo to jeszcze nic pewnego a w sobotę był 11tc . W sobotę mam kolejną wizytę A 17.07 genetyczne to zobaczymy. Jak dla mnie w sumie to obojętnie czy dziewczynka czy chłopiec ważne żeby zdrowe było:-) no ale wiedzieć też już by było fajnie:-)
 
reklama
@marta021993 śliczne maleństwo:-)
@Karola1322 moja gin teraz na wizycie coś wspomniała że wydaje jej się że chłopak ale żeby się nie nastawiać bo to jeszcze nic pewnego a w sobotę był 11tc . W sobotę mam kolejną wizytę A 17.07 genetyczne to zobaczymy. Jak dla mnie w sumie to obojętnie czy dziewczynka czy chłopiec ważne żeby zdrowe było:-) no ale wiedzieć też już by było fajnie:-)
Chciałam bym wiedzieć żeby mówić po imieniu już
 
Wleciałam dziś na szybka sesję zdjęciową [emoji4]
Dzidzi ma 6.10cm
Tętno 153 [emoji173]
Zobaczyłam jak mamusi pomachał [emoji3059]
11go genetyczne. Wiec te kilka dni tak mi spokojniej chyba zleci.
No i dalej czekam na nifty. Mam nadzieje ze do konca tygodnia bedą
 
reklama
[emoji173][emoji173][emoji173] Chłopiec [emoji170][emoji170][emoji170]
20190709_085423.jpeg
 
Do góry