reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Wrocilam właśnie z prenatalnych. Kamien z serca wszystko w porzadku [emoji5] termin mi sie troche przesunął z 15 na 18.01 :) bylam w polowie 11 tyg ale pani doktor nie miala problemu żeby wszystko dokładnie zbadać :) No i prawdopodobnie bedzie dziewczynka :D [emoji7][emoji169]
 
My już po wizycie. 12t3d. Z maleństwem wszystko okej. Wariował w brzuchu nieźle....dobrze, ze jeszcze tego nie czuję [emoji1787] Dalej muszę miec oszczedny tryb życia i większość czasu leżeć dopóki nie skończą sie plamienia. Dzis lekarz powiedzial, ze to jednak krwiak wiec juz sama nie wiem co mam - czy krwiaka czy nadżerke. No i nez problemu dał mi skierowanie na prenatalne, więc jadę się dzisiaj zarejestrować.
20190702_123458.jpeg
 
reklama
A u mnie 8 dzień od badania nifty i jeszcze nie mam wyniku
Niby 10 dni roboczych. Ja odliczam je od dzis..
Dziewczyny odebrałam wynik nifty!!! Zdrowy chłopczyk :) cieszę sie bo mam juz dwie córy :D
[emoji7][emoji7][emoji7] super wiesci [emoji173] gratuluje chłopca [emoji8]
I ile czekalas na wynik 8 dni roboczych vzy kalendarzowych ?
 
Do góry