reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

@mohaaa mnie wczoraj też zaczęło gardło boleć i zrobiłam taki napar: wrzucasz kilka plastrów cytryny i tarkujesz nieco świerzego imbiru - zalewasz goracą wodą (ale nie wrzątkiem), przykrywasz to talerzykiem na 2 minuty i na koniec 2 łyżeczki miodu dodajesz. Mnie od razu po wypiciu gardło przestało boleć;)
Dziękuje :) może dziś się skuszę :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
U nas dziś od rana piękne słoneczko świeci. Ja też mam ciężko z jedzeniem.. w sumie tylko ser żółty jem i pomidory. Dziś na obiad chce zrobić botwinkę i naleśniki z serem ale nie wiem czy dam radę.
U mnie różnica będzie 8 lat i 6 miesięcy.
 
I jeszcze dziś dostrzegłam na bieliźnie śluz koloru beżowego. Teraz się zestresowałam :(
 
I jeszcze dziś dostrzegłam na bieliźnie śluz koloru beżowego. Teraz się zestresowałam :(

Spokojnie ja od zeszłej soboty miałam takie uplawy. Od wczoraj nie mam ale tydz temu pojechałam do szpitala zbadali wszystko ok we wtorek dostałam od lekarza duphaston i zastrzyki Fraxiparine i leżę...
Jeśli się martwisz zadzw do swojego lekarza.
 
Spokojnie ja od zeszłej soboty miałam takie uplawy. Od wczoraj nie mam ale tydz temu pojechałam do szpitala zbadali wszystko ok we wtorek dostałam od lekarza duphaston i zastrzyki Fraxiparine i leżę...
Jeśli się martwisz zadzw do swojego lekarza.
A widać u Ciebie już zarodek? Ja się stresuje, bo w poprzedniej ciąży od samego początku miałam plamienie i skończyło się pustym jajem.
Mój lekarz na urlopie, wiec nie zadzwonię :(
 
A widać u Ciebie już zarodek? Ja się stresuje, bo w poprzedniej ciąży od samego początku miałam plamienie i skończyło się pustym jajem.
Mój lekarz na urlopie, wiec nie zadzwonię :(

Ja wcześniej też miałam puste jajo i nie plamilam i nawet beta pięknie rosła. 5tyg i 3 dniu byl pecherzyk i malusia kropeczka ale jeszcze bez serduszka.
Który masz tydzień? U mnie prawdopodobnie były to ślady zagniezdzania się u Ciebie może też? Nie masz krwi?
 
Ja wcześniej też miałam puste jajo i nie plamilam i nawet beta pięknie rosła. 5tyg i 3 dniu byl pecherzyk i malusia kropeczka ale jeszcze bez serduszka.
Który masz tydzień? U mnie prawdopodobnie były to ślady zagniezdzania się u Ciebie może też? Nie masz krwi?
Nie ma krwi, tylko właśnie taki jasno beżowy śluz - tak było rano, zobaczymy później. U mnie 5t3d dzisiaj.
Właśnie tak się ostatnio zastanawiałam czy jak jest puste jajo, to zawsze mamy do czynienia z plamieniem, ale skoro Ty nie miałaś to już teraz wiem, ze nie zawsze
 
reklama
Nie ma krwi, tylko właśnie taki jasno beżowy śluz - tak było rano, zobaczymy później. U mnie 5t3d dzisiaj.
Właśnie tak się ostatnio zastanawiałam czy jak jest puste jajo, to zawsze mamy do czynienia z plamieniem, ale skoro Ty nie miałaś to już teraz wiem, ze nie zawsze

Kiedy masz lekarza? Może do niego zadzwoń? Mojemu pisze smsy i po 5min zawsze odp.
 
Do góry