reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy wy też jesteście wieczorami wzdęte, do tego jeszcze zaparcia dochodzą
ja też :(

A poza tym jestem tak wiecznie zmęczona, ze o 20 padam na twarz...wczoraj poszłam spać o 21 wstałam o 9...dzisiaj też po całym dniu czuje się jakbym orała w polu od rana :D :p :hmm:
W poniedziałek wizyta nie mogę się doczekać :D
 
Mnie dziś boli lewa część brzicha i pleców. Martwią mnie też krwawienia :(
Mam 35lat a czuje się jak staruszka, zresztą chyba jestem tu najstarsza, co?

Czy któraś z Was, też mieszka w De?
Ja też mam prawie 35 lat, i mieszkam w DE.
Też plamiłam i też biorę Ultrogast ale 100... I muszę ją brać na noc
 
Dziś pochwaliłam się, że mam mniejsze mdłości...więc wieczór spędziłam nad muszlą klozetową...muszę uważać czy się chwalę ;)
 
reklama
Witajcie laseczki. Wiadomość sprzed 2h. Przede mną badania,lekarz,beta itp.
Ale chyba juz moge sie zapisac do Was. Termin wylicza mi bella na 20.01
20190519_021054.jpeg
 
Do góry