reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Daj Ty tej fasolce odpocząć [emoji12][emoji8] ja miałam przyjść za 2-3tygodnie i wyjdzie mi jednak 3 z kawałkiem i to już jest wieczność [emoji85] moja mama się śmieje bo jak ona była w ciąży to w tamtych czasach tylko kilka razy się szło i koniec a my to wariujemy i świrujemy ;).5 czerwca [emoji173] tydzień [emoji173] ale to ponad 3 tygodnie przerwy [emoji85]

I który to już tydzień będzie?
Ja mam wizytę dzień przed Tobą bo mam się pojawić z wynikami krwi, moczu itd. także mam nadzieję, że podejrzę dzidzię czy wszystko ok :)
U mnie na wizycie 4.06 będzie to już prawie 10 tydzień :)
 
reklama
U mnie będzie 9+4 [emoji4] też muszę zrobić badania tylko ogon długi mam [emoji85]
I który to już tydzień będzie?
Ja mam wizytę dzień przed Tobą bo mam się pojawić z wynikami krwi, moczu itd. także mam nadzieję, że podejrzę dzidzię czy wszystko ok :)
U mnie na wizycie 4.06 będzie to już prawie 10 tydzień :)
 
Chyba nie ma na to cudownego sposobu. Ja teraz jestem jak bogini, czasem mam mdłosći, ale zero wymiotów. Ale w ciąży z córka spędzałam godziny dziennie w toalecie, nawet łyk wody powodował torsje. Nic nie było w stanie mi pomóc, dopiero ok 14 tc uspokoiło się.
A tak swoją drogą dziwi mnie to bardzo, od cego jest to zależne, że w jednej ciąży zero mdłości i wymiotów, a w kolejnej musisz zaprzyjaźnić się z toaletą.
Tak naprawdę to 3 ciaze i każda zupełnie inna a mam 3 synów. Teraz 4 i tez inna. W pierwszej miałam mdłości rano i wymiotowałam ale w południe juz było spoko. W drugiej brzuch mnie bolał na początku. A w trzeciej nic dużo energii i c
Ja kupiłam tabletki ze sproszkowanym imbirem. Rodzinna mi powiedziała, że można brać coś takiego. Tylko trzeba kupić jakiejś dobrej firmy, aby było w nich dużo imbiru i żadnych dodatków typu konserwanty. Nie mogłam już patrzeć na herbatę ze świeżym imbirem i na samą myśl było mi niedobrze. Kupiłam też opaski na nadgarstki na mdłości, ale nie wiem czy coś dają...jak jest źle to je zakładam, bo są niewygodne.
Takie tabletki mam. Dedykowane dla kobiet w ciąży. Ale nic nie pomaga.
 
reklama
Witam styczniowe przyszłe Mamusie
Po 6 latach starań i dzisiejszej wizycie z dumą przyłączam sie do tego wątku.
Termin na 21.01.2020 oczywiscie mniej więcej.
Dzisiaj było USG . Uwidocznione tętno QUOTE]Witamy i gratulacje :) ja mam wizyte jutro, strasznie sie stresuje. W pierwszej ciazy chyba z wiekszym luzem do tego podchodzilam [emoji5]
 
Do góry