reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hmm ja się dostosuje , ale widać że na fb nikt nie pisze, może rzeczywiście tutaj przyjemniej i prościej bo anonimowo? Ja się dostosuje . Tu na forum też wchodzę przez telefon więc w zasadzie mi wszystko jedno.
 
reklama
Też myślę, że lepiej jakbyśmy tutaj miały wątek zamknięty tylko dla nas :)
My w 2009 miałyśmy prywatne forum tu. Utrzymujemy kontakt przez FB obecnie, jak dzieciaki miały rok to udało nam się nawet spotkać.
Później z dziećmi miałam mało czasu na pisanie. Teraz pewnie stąd zniknę od pt 31.05 do jesieni, wyjazdy, wakacje i remonty. Szkoda mi będzie czasu na pisanie. Na FB wchodzę odruchowo kilka razy dziennie, nie słyszę więc to mój kontakt ze światem. Anonimowa i tak nie jestem bo mam bloga więc mi tam lepiej.
Grupa jest zamknięta i nawet mój em widzi tylko nawze, zdjęcie główne i że ja ją założyłam, nic więcej.

A ja dziś śpię. Dokończyłam serek córki, pół tylko zjadła przed szkołą i mi siadł na żołądku :/
 
Super [emoji173][emoji173][emoji173]
Jestem po usg.
Jest pęcherzyk, jest ciałko żółte, lekarka próbowała dojrzeć zarodek, miała podejrzenie, że w jednym miejscu jest, ale nie była na 100% pewna. Ciąża z jej punktu widzenia rozwija się prawidłowo. Szyjka długa, śluz prawidłowy, pęcherzyk odpowiada ciazy 5t5d (czyli młodsza, co zgadza się z monitoringiem,który miałam, bo owu miałam w 17-18 dc), za tydzien w środe już powinnio być widać wszystko.
Ze względu na poronienie i ciężką poprzednią ciążę mam brać luteinę oraz zapobiegawczo aspiryne (juz nie jest zakaza w ciazy), zeby uniknac stanu przedrzucawkowego i porodu przedwczesnego, jak było z córeczką.
Teraz oczywiście mam zrobić badania i spokojnie wytrzymać tydzień do kolejnej wizyty. Ona jest dobrej myśli, powiedziała, ze jak jest już ciałko, to za tydzien będzie zarodek i serduszko.
 
@SalsaPL ja rano pije kawę z kapsułek, potem jeszcze jedną rozpuszczalna (70 zbożówki/30 rozpuszczalne) z mlekiem i więcej nie chce wejść. Chodzę i ziewam, po tej kawie zaraz matka się kapnie.... Dobrze ze jedziemy dopiero 20-24 czerwca do niej.
 
Ja kawkę dopiero teraz jedną dziennie mogę wypić bo prędzej nawet inka mi nie podchodziła [emoji52]
@SalsaPL ja rano pije kawę z kapsułek, potem jeszcze jedną rozpuszczalna (70 zbożówki/30 rozpuszczalne) z mlekiem i więcej nie chce wejść. Chodzę i ziewam, po tej kawie zaraz matka się kapnie.... Dobrze ze jedziemy dopiero 20-24 czerwca do niej.
 
Jestem po usg.
Jest pęcherzyk, jest ciałko żółte, lekarka próbowała dojrzeć zarodek, miała podejrzenie, że w jednym miejscu jest, ale nie była na 100% pewna. Ciąża z jej punktu widzenia rozwija się prawidłowo. Szyjka długa, śluz prawidłowy, pęcherzyk odpowiada ciazy 5t5d (czyli młodsza, co zgadza się z monitoringiem,który miałam, bo owu miałam w 17-18 dc), za tydzien w środe już powinnio być widać wszystko.
Ze względu na poronienie i ciężką poprzednią ciążę mam brać luteinę oraz zapobiegawczo aspiryne (juz nie jest zakaza w ciazy), zeby uniknac stanu przedrzucawkowego i porodu przedwczesnego, jak było z córeczką.
Teraz oczywiście mam zrobić badania i spokojnie wytrzymać tydzień do kolejnej wizyty. Ona jest dobrej myśli, powiedziała, ze jak jest już ciałko, to za tydzien będzie zarodek i serduszko.
Super wieści!!
 
Ja tez mam kapsulkowe ale to nic nie daje. Ja nim sie obudze to bym spac już poszła [emoji14][emoji14][emoji14]
@SalsaPL ja rano pije kawę z kapsułek, potem jeszcze jedną rozpuszczalna (70 zbożówki/30 rozpuszczalne) z mlekiem i więcej nie chce wejść. Chodzę i ziewam, po tej kawie zaraz matka się kapnie.... Dobrze ze jedziemy dopiero 20-24 czerwca do niej.
 
Jestem po usg.
Jest pęcherzyk, jest ciałko żółte, lekarka próbowała dojrzeć zarodek, miała podejrzenie, że w jednym miejscu jest, ale nie była na 100% pewna. Ciąża z jej punktu widzenia rozwija się prawidłowo. Szyjka długa, śluz prawidłowy, pęcherzyk odpowiada ciazy 5t5d (czyli młodsza, co zgadza się z monitoringiem,który miałam, bo owu miałam w 17-18 dc), za tydzien w środe już powinnio być widać wszystko.
Ze względu na poronienie i ciężką poprzednią ciążę mam brać luteinę oraz zapobiegawczo aspiryne (juz nie jest zakaza w ciazy), zeby uniknac stanu przedrzucawkowego i porodu przedwczesnego, jak było z córeczką.
Teraz oczywiście mam zrobić badania i spokojnie wytrzymać tydzień do kolejnej wizyty. Ona jest dobrej myśli, powiedziała, ze jak jest już ciałko, to za tydzien będzie zarodek i serduszko.
No to dobrze , fajna lekarka chyba bo tak z optymizmem przekazała . Ja w 5tyg 3 dniu nie miałam jeszcze pęcherzyka a też ciąża z późnej owu . (22 DC) za tydzień będzie dzidzi Ci już machać !
 
reklama
Do góry