reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

O kurcze jaka ilość 🤭a coś jeszcze je oprócz tego? Jak robicie ze tyle mleka wypije?
U mnie pięknie pił do 3m, później jak nie on coś mu się odwidziało.
Na tą chwilę max to jest 600 na dobę a dziś tylko 500.Nie wypije mi częściej niż co 4-5godz a i to ilości też raptem 100-160 to 160 to raczej tylko na noc i nie zawsze.
Wypiął się na mleko konkretnie.
A ile dokładnie ma twój maluszek? Mało pisałyśmy więc nawet nie wiem kiedy kto rodził 🙄
Wczoraj skończyła 5 miesięcy.. tak średnio co 3 godzinki musi być butla bo płacz okropny. Teraz trochę więcej piję. Tak, już je obiadki i deserki. Co jej dasz to zje. No kaszki to nie,nie była chętna do zjedzenia.
[/QUOTE]
A czyli praktycznie jak mój 😁u nas 5 bd jutro.
Oj mój to nie jest taki chętny na wszystko.
Kaszkę zje jak głodny, obiadek też ale deserki masakra co otworze to nic mu nie smakuje, soczki też nie jedynie wodę pochłania. Mleko też musi być pite w zaciszu a i tak nie jest nim aż tak bardzo zainteresowany dlatego jada co 4godz. Wcześniej mleka nie wciśnie musi sam zawołać. Tak mu się poprzestawiało. A wcześniej wypijał mi 160 co 2,5-3godz.

Noc bez mleka nieudana... Zaczął płakać o 1 zrobiłam wypił tylko 100 ale zasnął do 5.30 i znowu 100 wypił. Taki agent z niego.
15lip mamy szczepienie jak bd dobrze przybierał do tego czasu to trochę odpuszczę bo strasznie mnie stresują te jego małe ilości mleka (no aleee na siłę nie wcisnę, jak jest głodny umie się upomnieć więc chyba wszystko z nim ok)
 
reklama
Wczoraj skończyła 5 miesięcy.. tak średnio co 3 godzinki musi być butla bo płacz okropny. Teraz trochę więcej piję. Tak, już je obiadki i deserki. Co jej dasz to zje. No kaszki to nie,nie była chętna do zjedzenia.
A czyli praktycznie jak mój 😁u nas 5 bd jutro.
Oj mój to nie jest taki chętny na wszystko.
Kaszkę zje jak głodny, obiadek też ale deserki masakra co otworze to nic mu nie smakuje, soczki też nie jedynie wodę pochłania. Mleko też musi być pite w zaciszu a i tak nie jest nim aż tak bardzo zainteresowany dlatego jada co 4godz. Wcześniej mleka nie wciśnie musi sam zawołać. Tak mu się poprzestawiało. A wcześniej wypijał mi 160 co 2,5-3godz.

Noc bez mleka nieudana... Zaczął płakać o 1 zrobiłam wypił tylko 100 ale zasnął do 5.30 i znowu 100 wypił. Taki agent z niego.
15lip mamy szczepienie jak bd dobrze przybierał do tego czasu to trochę odpuszczę bo strasznie mnie stresują te jego małe ilości mleka (no aleee na siłę nie wcisnę, jak jest głodny umie się upomnieć więc chyba wszystko z nim ok).
U nas w nocy też musi być butla. Chyba że w dzień ostro poszaleje z jedzeniem to wtedy nie.. deserki- na moje oko to chyba są trochę kwaśne,bo się krzywi jak je ale jak jej nie chcemy dać to krzyczy.. musi zjeść ,no musi.. zależy co bo jest dzień że cały słoiczek dostaje a jest dzień że tylko pół. U nas z mlekiem był ostatnio problem. Jadła po 100-120 ale najlepiej jakby co godzinę jej się dawało .. picie dopiero teraz zaczyna się domagac- wcześniej tylko mleczko.. a i ja zmieniłam jej smoczek.. bo z tamtym się bawiła a teraz zjada elegancko 150.. a jak z kupkami? Bo u nas to raz na 4-5 dni. Mamy nadzieję że jak zacznie więcej jeść ,, normalnego,, jedzonka to to się unormuje
 
U nas kupki różnie. Co dzień co 2 co 3. Różnie.
Mój zjada 150kaszki, sloiczek obiadku +60-100wody.
O 9 zjadł kaszkę więc dopiero o 13 kolejny posiłek więc długie ma przerwy także nie ma jak tyle tego mleka wypić tym bardziej że małe porcje piję.
Mój ma 78cm.
Dzieciaczki mamy praktycznie ten sam wiek kwestia kilku dni.
 
U nas kupki różnie. Co dzień co 2 co 3. Różnie.
Mój zjada 150kaszki, sloiczek obiadku +60-100wody.
O 9 zjadł kaszkę więc dopiero o 13 kolejny posiłek więc długie ma przerwy także nie ma jak tyle tego mleka wypić tym bardziej że małe porcje piję.
Mój ma 78cm.
Dzieciaczki mamy praktycznie ten sam wiek kwestia kilku dni.
U nas 68 cm.. zjadła o 9 teraz obiadek i mleko pewnie po 13-14.. teraz trochę woda nadrabia..
 
reklama
Do góry