reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witam, czytam Was praktycznie od początku śledzę Wasze zmagania w oczekiwaniu na upragnione maleństwa. Jestem mamą wspaniałego 2latka, obecnie jestem w 18 tyg. potwierdzony drugi synek☺ Mam za sobą smutny początek roku- poronienie w 8 tyg. Takie forum jak to pomaga mi w trudnych chwilach, cieszę się razem z Wami i martwię jak coś się dzieje nie tak. Pozdrawiam Was i samych dobrych wiadomości.
hej!!! zapraszam Cię do aktywnego udziału :p może się wpiszesz do naszego kalendarza? Link do: Kalendarz Styczniowki2018 współczuję straty...
 
Kornelia najlepszego dla synka ;)

Angelka90 przykro mo ;( ale musisz dla maleństwa przegrywać te pare miesięcy pózniej wszystko nadrobisz razy 2 [emoji8]

Lovi idz sprawdź będziesz spokojniejsza [emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ja mam dzisiaj nawet zapal i sile do pracy a brzuch mieciutki ;) wzielam sie za prasowanie, rzeczywiscie te male ciuszki szybko ida. Moze pranie jeszcze wstawie z kolejnymi. Obiad ugotowalam, a nie zawsze mam sile, schabowe zrobilam normalne, bo mialam jeszcze tatę na obiedzie. potem musze skoczyc do apteki jeszcze, to bedzie dluzszy spacer:p
 
ja mam dzisiaj nawet zapal i sile do pracy a brzuch mieciutki ;) wzielam sie za prasowanie, rzeczywiscie te male ciuszki szybko ida. Moze pranie jeszcze wstawie z kolejnymi. Obiad ugotowalam, a nie zawsze mam sile, schabowe zrobilam normalne, bo mialam jeszcze tatę na obiedzie. potem musze skoczyc do apteki jeszcze, to bedzie dluzszy spacer:p
Juz prasowanie ??? O jeju! Ja mysle dopiero w grudniu hihi. Poki co kupujemy i odkladam do komody :-)
 
Ja juz dzisiaj po pracy! Uff. Pogoda ladna, zrobilam maly spacer z corciamini odpoczywam. Na szczescie moja mama u nas jest to mam posprzatane i ugotowane. Po poludniu tez babciunia z dziecmi wyskoczy na dwor wiec ja moge na prawde odpoczywac!
Dzieci maja u nas jeszcze wakacje do polowy wrzesnia, wiec dobrze ze przynajmniej babcia mogla do nas przyjechac i nan pomomoc.
 
Już po wizycie [emoji3] doktorka stwierdziła, że ja nastraszylam tym telefonem strasznie. No ale szyjka ładna, taka jak była - taka jest [emoji5]

No i powiedziała mi właśnie żebym nie leżała "Na wznak "- bo ponoć bobasom wtedy jest bardzo niewygodnie,bo leza na kregoslupie i strasznie się wierca - a co za tym idzie macica twardnieje. No może coś jest w tym racji [emoji16]

Dostałam dodatkowo duphaston 2×1, i zwiekszyc nospe 3×1, magnez 3×1, luteine dopochwowo 2×1.
I dostałam skierowanie do szpitala na obserwację na początku września. :)


Ufff
 
No właśnie nie tak do końca.
Moja pierwsza ciąża została zakończona w 24tc z powodu niewydolności szyjki.
Teraz od 16 tc mam szewek... zakaz seksow, oszczedzajaco-lezacy tryb życia.

Omija nas najlepszy seks :p
No więc sie oszczędzam.... A zjawiłam się szyciem i tak chcę tworzyć. Uaktywniło się tworzenie gniazda i... :( tyle rzeczy do zrobienia
 
reklama
Już po wizycie [emoji3] doktorka stwierdziła, że ja nastraszylam tym telefonem strasznie. No ale szyjka ładna, taka jak była - taka jest [emoji5]

No i powiedziała mi właśnie żebym nie leżała "Na wznak "- bo ponoć bobasom wtedy jest bardzo niewygodnie,bo leza na kregoslupie i strasznie się wierca - a co za tym idzie macica twardnieje. No może coś jest w tym racji [emoji16]

Dostałam dodatkowo duphaston 2×1, i zwiekszyc nospe 3×1, magnez 3×1, luteine dopochwowo 2×1.
I dostałam skierowanie do szpitala na obserwację na początku września. :)


Ufff

Lovi no to super ze wszystko ok I sie uspokoilas. Ogolnie zaczelam o tym myslec ze skoro my trzy tutaj to odczuwamy to nie jest to cos nienormalnego. Kurcze sporo tej no spy a ja sie cykam czy wziac 1 tabletke...

Dzieki za podpowiedzenie z tym lezeniem na wznak i to prawda ze dzidzi zawsze mocniej sie wierci w tej pozycji wiec chyba faktycznie niewygodnie. Ja jeszcze czekam na odpowiedz ...
 
Do góry