reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Claudia, Jezu
zatkało mnie i brak mi słów.
Wierzę, że będzie dobrze i te złe prognozy okażą się nietrafione.
Modlę się za Michasia by był silny i walczył i za Was-rodziców byście mieli siłę przejść przez ten traumatyczny czas.

U mnie trochę pod górkę ostatnio, czytam Was cały czas ale nie mam weny by pisać.
Wczoraj Lila miała szczepienie, napłakała się okropnie ale mus to mus

Styczniówki z brzuszkami, bierzcie się za rodzenie bo Was luty zastał...powodzenia Wam życzę
 
reklama
Cześć kochane.
Ja mam od dwóch godzin małego ssaka przy piersi i nic nie mogę zrobić.
Wczoraj już byli pierwsi goście, dzisiaj kurier z paczką więc zaczyna się...
Właśnie mały usnął, pewnie na 5 minut i znowu będzie się domagał cycka...

A w nocy obudził się tylko o 2:30 i później o 6:30 więc nie mogę narzekać. Za każdym razem ok godzinkę nam schodzi bo karmię, przewijam i jeszcze wtedy zawsze chce cyca i zasypia.

claudia - wierzę, że Misiu wyjdzie z tego i wszystko będzie dobrze. Jestem bardzo wstrząśnięta... Mój mąż przeszedł sepsę jako 2 latek i jest zdrowy, tylko od sterydów jedna nerka jest zwapniona i nie pracuje. Wierzę, że i Michaś wyjdzie z tego cało. Jestem z Wami modlitwą i całym sercem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewcia_822 mój też jak czasem się przyssie to 2-3 godziny mu schodzą szczególnie popołudniami i późnymi wieczorami. Czasem natomiast 15 min i dziecko już skończyło i twardo zasnęło.

Zaczynam się bać tu zaglądać, bo aż ciarki przechodzą jak czytam o tych chorych maleństwach. Biedactwa niech szybko wracają do zdrowia.

Udało mi się dziś Dominika zapisać na usg bioderek w ramach NFZ i to jeszcze tak, żeby zmieścić się przed ukończeniem 3 m-ca, bo tak pani doktor powiedziała. Co prawda dopiero na 28 marca ale obawiałam się, że terminy będą jeszcze odleglejsze.

Dziś była kolejna wizyta położnej i stwierdziła, ze małemu rośnie druga broda czyli przybiera chyba dobrze i póki co wszystko jest w porządku. Oby tak dalej.
 
Ostatnia edycja:
Claudia modlę się aby te wszystkie czarne rokowania się nie sprawdziły.:-(

my dziś znowu urzędujemy we dwoje. M. w pracy, Fifi u prababci. Tylko Antosinek coś mniej skory do dania mamie odpocząć. Wczoraj spał 3-4 godziny, a dziś już bardziej rączkowy. Pospał godzinę i już słyszę jak postękuje w łóżeczku. :sorry: :happy2:
 
claudia wierzę w to ,że mały da sobie radę. Bądź dobrej myśli- proszę, będzie dobrze. Trzymajcie się tam- myślami jestem z Wami!!!!
 
Claudia.. strasznie przykro sie robi jak sie czyta takie rzeczy.. Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.. Mysle o Tobie i Twoim Synku..

Jumabe mi w szpitalu kazali isc na usg bioderek miedzy 4-6 tygodniem. Takze ja juz za dwa tygodnie sie wybieram.
Mojej malej tez brodka druga rosnie wiec mysle ze ladnie przybiera na wadze ;) ale na wazenie wybieram sie dopiero za tydzien jak bede szla po skierowanie na bioderka.
 
Claudia modlę sie o Michasia żeby wszystko dobrze się skończyło.Koleżanki córeczka przeszła sepse też krótko po urodzeniu i jest dobrze.
Dobrze że u Ariski córci już lepiej.

Mój zarłok w poprzedni czwartek jak bylismy w poradni to ważył 4370 i równiez ma drugą brode,ale muszę niestety go troszkę dokarmiac bo ciagle chce jeśc,no i sporo ulewa,a dzisiaj jakąs wysypkę dostał na główce:-( pewnie coś zjadłam co mu nie odpowiada.
O matko doczytałam jeszcze że u synka Kashya tez nie za dobrze.Modlę się całym sercem o te bezbronne małe istotki :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
claudia Kochana jestem z Toba myslami i modle sie zeby wszystko u Was bylo dobrze. Wierze ze Michas bedzie zdrowy.
 
Do góry