reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stosunek przerywany

Lol on nie chce ale Ty wiesz lepiej 🤣🤣🤣🤣
Po prostu znam swojego faceta! Jesteśmy ze sobą już tyle czasu, ze mam wrażenie ze jesteśmy jedna osoba i taki cios, ze nagle nie chce dzieci. Nie mógł powiedzieć tego przed slubem?!?
@Kaamilaaa no to brzmiało bardziej tak, jakby chciał się wyszaleć, trochę go rozumiem, przed tym jak byliśmy razem prowadził dosyć imprezowy tryb życia. Ale myslalam ze już się wyszalal a ja tez już młodsza nie będę (mam 26 lat i zawsze myslalam ze będę mieć w tym wieku już co najmniej dwójkę dzieci)
 
reklama
Po prostu znam swojego faceta! Jesteśmy ze sobą już tyle czasu, ze mam wrażenie ze jesteśmy jedna osoba i taki cios, ze nagle nie chce dzieci. Nie mógł powiedzieć tego przed slubem?!?
@Kaamilaaa no to brzmiało bardziej tak, jakby chciał się wyszaleć, trochę go rozumiem, przed tym jak byliśmy razem prowadził dosyć imprezowy tryb życia. Ale myslalam ze już się wyszalal a ja tez już młodsza nie będę (mam 26 lat i zawsze myslalam ze będę mieć w tym wieku już co najmniej dwójkę dzieci)
jesteś w moim wieku, to przecież jeszcze nie starość. Skoro on nie chce teraz dziecka to lepiej żebyś nie zaszła w ciążę. Nie jest gotowy na dziecko. Przed ślubem były jakieś ustalenia kiedy chcecie te dzieci mieć? Do takich decyzji trzeba dojrzeć.
 
@Kwiatuszek666 a nie sądzisz, że twoje próby są niedojrzałe i nieodpowiedzialne? Pamiętaj, że jeżeli twój mąż nie chce dziecka i go wpakujesz w ojcostwo, to może tym dzieckiem się w ogóle nie interesować, nie pomagać i ograniczyć seks z tobą, by znowu nie było wpadki. Warto ryzykować wasze relacje tylko dlatego, że myślałaś że w wieku 26lat, będziesz mieć 2 dzieci? Warto stracić zaufanie osoby, z którą chcesz spędzić całe życie?
 
@Kwiatuszek666 a nie sądzisz, że twoje próby są niedojrzałe i nieodpowiedzialne? Pamiętaj, że jeżeli twój mąż nie chce dziecka i go wpakujesz w ojcostwo, to może tym dzieckiem się w ogóle nie interesować, nie pomagać i ograniczyć seks z tobą, by znowu nie było wpadki. Warto ryzykować wasze relacje tylko dlatego, że myślałaś że w wieku 26lat, będziesz mieć 2 dzieci? Warto stracić zaufanie osoby, z którą chcesz spędzić całe życie?
żeby koleżanka nie była zdziwiona jak facet odejdzie w takiej sytuacji...
 
Z własnego doświadczenia Ci powiem że lepiej nie próbować tego typu zagrań. Pogadaj z nim szczerze że chcesz zostać matką zobaczysz czy się dogadacie w tej kwestii. Sam stosunek przerywany to można zajść w ciążę ale np ja nie zaszłam
 
Po prostu znam swojego faceta! Jesteśmy ze sobą już tyle czasu, ze mam wrażenie ze jesteśmy jedna osoba i taki cios, ze nagle nie chce dzieci. Nie mógł powiedzieć tego przed slubem?!?
@Kaamilaaa no to brzmiało bardziej tak, jakby chciał się wyszaleć, trochę go rozumiem, przed tym jak byliśmy razem prowadził dosyć imprezowy tryb życia. Ale myslalam ze już się wyszalal a ja tez już młodsza nie będę (mam 26 lat i zawsze myslalam ze będę mieć w tym wieku już co najmniej dwójkę dzieci)
Skoro nie chce mieć dzieci to go w nie nie wrabiaj. Biedny facet, współczuję. Swoim egoistycznym podejściem możesz zniszczyć życie sobie, jemu i ewentualnemu dziecku jeśli jego idealny instynkt ojcowski (według ciebie) się w nim jednak nie obudzi.

Moja siostra ma genialne podejście do dzieci, wszystkie ją kochają. Patrząc z boku wydawałaby się być idealną matką, najlepszą na świecie. Jednak otwarcie i wprost mówi, że kocha dzieci, ale cudze. Nie jest w stanie i nie wyobraża sobie poświęcić wielu lat życia na wychowywanie i tak ogromne poświęcenie. Nie czuje tego i już.
 
Ostatnio poczułam chęć, żeby zostać mamą. Niestety mój partner nie czuje bluesa. Na szczęście nie jest fanem gumek, więc liczę na to, że jednak coś się uda z tego naszego stosunku przerywanego wycisnąć.

Jakie macie doświadczenia? Tylko bez oceniania!
Z każdego stosunku jakiś procent szansy jest. Ja bym na twoim miejscu nie kombinowała tylko z nim jeszcze raz szczerze i otwarcie porozmawiać. Możliwe jest że teraz nie chce ale w przyszłości kto wie 🤷‍♀️ Jeżeli się okaże, że nie chce mieć dziecka, a ty go bardzo pragniesz to bym się zastanowiła nad związkiem.. nie wiem czy będziesz w stanie się aż tak poświecić dla mężczyzny którego tak kochasz?! Bo w końcu ty będziesz musiała z tym żyć, a nie on. Naprawdę nie staraj się sama o dziecko bo możesz wyjść na tym bardzo źle i będziesz cierpieć. Taka decyzja należy do obuch stron.
 
reklama
Ja po prostu widzę, że on będzie najlepszym ojcem na świecie - choćby po tym jak dzieci do niego lgną i jaki mają z nim kontakt!!!
Poza tym… nie o to pytam. Pytam, czy ze stosunku przerywanego może być ciąża!
Tak, może być. Ale szanse niewielkie chyba, że gość nie wie co robi. A wiesz, że zmuszanie do reprodukcji wbrew woli jest formą zgwałcenia?

Żadne dziecko nie zasługuje urodzić się NIECHCIANE przez ojca i ten facet na pewno nie będzie chciał wychowywać dziecka z podstępną egoistyczną flądrą.
 
Do góry