reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Magotko słoneczko super, ze czujesz się dobrze :-)

Jutro akurat 22dc więc gin mi kazała progesteron zrobić, zobaczymy jaki wynik będzie (oby dobry). Ale bym się cieszyła gdyby to był faktycznie spadek implantacyjny :-D Wczoraj wieczorem miałam taki dziwny ból brzucha ciągnący, jakby mi się coś tam rozciągało, jakieś bulgotania, w poprzednim cyklu tego nie miałam ale nie nakręcam się, za to teraz zaczął znowu mnie prawy jajnik naparzać :szok:
 
reklama
Oj dziewczynki mam nadzieję, że macie rację, ja jestem tak zziębnięta, że jeszcze teraz mam lodowate ręce... dziś na noc może się przykryje kołdra i kocem i ubiorę jeszcze cieplej i zobaczę... w końcu jak luteinę biorę to nawet od samej luteina temp powinna być wyższa...
Zaraz urywam się z pracy i jadę do sądu...
 
Oj dziewczynki mam nadzieję, że macie rację, ja jestem tak zziębnięta, że jeszcze teraz mam lodowate ręce... dziś na noc może się przykryje kołdra i kocem i ubiorę jeszcze cieplej i zobaczę... w końcu jak luteinę biorę to nawet od samej luteina temp powinna być wyższa...
Zaraz urywam się z pracy i jadę do sądu...

Myniu a jakie Ty masz ogrzewanie w domku? Miejskie?

Myniu trzymaj się cieplutko :) Margotka dobrze, że u Ciebie wszystko okej i, że się dobrze czujesz.... Ja być może jutro test zrobię, jak @ wcześniej się nie pojawi...

Laluś trzymam kciuki za jutrzejszy test i przesyłam fluidki &&&&&&&&&&&&
 
Dziewczynki musi myśleć pozytywnie :) Ja się staram myśleć pozytywnie ale wątpię, że Nam się teraz udało :( No ni zbieram się do pracy. I miłego dzionka życzę :)
 
Dzięki dziewczyny! oby było jak piszecie. tak bardzo bym chciała w to wierzyć. No właśnie robiłam dzis test (wpisałam go też na wykresie), ale robiłam go nie z pierwszego siusiania i niestety nic...to już jest mój 15 d.p.o. więc chyba test powinien być wiarygodny, ale z drugiej strony jeśli u mnie tak późno doszło do implantacji to może HCG się jeszcze nie rozkręciło?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry