reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
hej kochane... wymodliłam się wczoraj za Was na maxa teraz muszą już być same II kreseczki :)

Mam do Was pytanie... wieczorem po powrocie miałam ciągnący się śluz a dziś temp 36,7 to możliwe by przez tą podróz taka była... wróciłam ok 20 i zaraz się położyłam spać max o 21 już spałam...

Do tego pokłóciłam się już w piątek z mężem i ze staranek będzie klapa :( ach bez sensu to wszystko :(:wściekła/y::no::-:)wściekła/y::no::-(
 
KArola - wydaje mi się, że trochę wcześnie na owulkę.., (masz normalne cykle ok 28, 29 dni, prawda?), do tego ten ból... -lekarz mi mówił, ze ból owulacyjny pojawia się w 2 fazie owulacyjnej, najbardziej płodne jesteśmy na dzień, dwa dni przed tym bólem.. - więc to tak trochę mi tu nie pasuje - to dopiero 10 dzień cyklu. A może przemarzłaś i jakieś niewielkie zapalenie pęcherza się przyplątało?:/ Chociaż nigdy nie wiadomo ;), najlepiej pogódź się szybko z mężem ;).
 
Witajcie!!
Karola wydaje mi się, że wczoraj ogólnie było bardzo ciepło, wiec według naszych ostatni meteopatycznych teorii, to też przez to możesz mieć trochę podwyższoną temperaturę. Mi w tym cyklu na początku też tak brykała tempka Obserwacja cyklu - enpr.pl
A z mężem pewnie do owulacji się pogodzisz:)Trzymam za to kciuki!
 
dziewczyny mam pytanko jak wam idzie badanie szyjki? Bo mi nie bardzo :-D jak jest wysoko ledwo sięgam do niej i nie ma mowy o dotarciu tam,żeby sprawdzić czy otwarta czy zamknięta.
 
Cześć dziewczynki, mnie jakieś przeziębienie dopadło albo już sama nie wiem co, rano temperatura niska, zimno mi było strasznie a teraz mam delikatny stan podgorączkowy i trzęsę się z zimna mimo, ze mama, która u mnie została na weekend jest wręcz spocona bo tak jest gorąco.
Z bobasa nici bo temperatura robi co chce :(
 
reklama
Do góry