reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Cześć dziewczyny!
Póki co doczytałam tylko ostatnią stronę, zaraz postaram się nadrobić resztę;)
więc Karola ja o te II kreseczki też poproszę:)

co do owu w czasie euro hmm... to mi wypadnie na ćwierćfianały:D ale myślę, że w kwestii przytulanek mąż mi się nie oprze:D o to jestem spokojna;)
 
reklama
To pomijając owulację i staranka pewnie będziesz się stresować. Mojej koleżanki narzeczony jest policjantem i zawsze obstawia mecze a ostatnio był przy tych zamieszkach na Placu Trzech Krzyży w Ww co były 10 czy 11 listopada. Ona to ma nerwy... Współczuję, żonom policjantów


Nerwy są niemiłosierne i strach....mój jak kończył w nocy np 4 to ja punkt 4 oczy otwarte i już patrzę na tel :(

teraz jest już lepiej bo awansował i już mało co ma takich wypadów... obstawiania meczy itp...

Ale zawsze trzeba być dobrej myśli :)

sihaya - masz jak w banku :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Póki co doczytałam tylko ostatnią stronę, zaraz postaram się nadrobić resztę;)
więc Karola ja o te II kreseczki też poproszę:)

co do owu w czasie euro hmm... to mi wypadnie na ćwierćfianały:D ale myślę, że w kwestii przytulanek mąż mi się nie oprze:D o to jestem spokojna;)

To może mąż strzeli gola :)
 
Witaj Sihaya, jak praca??
och ale byłoby fajnie, zeby mój strzelił gola na wakacjach:)jeśli teraz bym dostała wcześniej @ to jest szansa, że owulacja by mi na wyjazd trafiła,. Ale jeżeli teraz mi dotrzyma do samego końca, to nie dość że pierwszy tydzień będę miała @ to jeszcze owulacja mi trafi gdzieś na moment powrotu, gdzie szans na przytulanki brak...ech...
 
Moj A na szczescie sie pilka nozna nie interesuje...
Dzisiaj przyszlam do domku po pracy i mowie do mojego A zeby wlaczyl ogrzewanie bo mi strasznie zimno... Na co powiedzial ze chyba faktycznie mnie przewialo bo mi nigdy zimno nie jest.

Wazka powtorz test za dwa dni to krecha bedzie ciemniejsza i wtedy Ci bedziemy skladac gratki :-)
 
reklama
Do góry