reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Monia gratulacje moja Kochana!!!! :-):-):-)

Co do mojego testowanka, to wiadomo, że nie jestem w ciąży. Wczoraj robiłam po południu i jedna krecha jak byk... Też brałam pierwszy raz clo w tym cyklu, le na usg lekarz powiedział, że jak na ten etap to endometrium za cienkie żeby zarodek się zagnieździł (usg robiłam w 13 dc) wtedy były 4 pęcherzyki, a owulka tak jak monia miała miejsce jakoś, 16, 17 dzień cyklu, czyli myślę jakoś między 2-4 marca. Także jakby coś test powinien już wyjść, no ale i tak się nie nastawiałam.

Dziewczyny, a powiedzcie mi od owulki ile czasu musi minąć do @? To jest jakaś stała ilość dni zawsze? Coś wiem, że 14 dni tak?

Monia a jak objawy, tzn czujesz się jak na okres? Jak piersi i brzuch?
 
Monia a te 10 ml/ul kupowałaś na allegro czy znalazłaś taki w aptece? Ja robiła 25 tke z apteki, a czekam teraz właśnie na 10 z allegro. Kurde może w tym cyklu się uda, bo wprowadzam estrofem właśnie na to endometrium, bo często,ale nie zawsze clo ma skutek uboczny taki, ze owulka jest super, ale endo zacienkie przez niego się robi i trzeba pomóc estrogenem. Mam go brać od 1-12 dc i clo od 5-9, no i potem lutka, tak jak już wcześniej pisałam.

Groszek
a jak tam u Ciebie?

Anke bidulko, kurde troche długie masz cykle, nie lepiej iść do gina,żeby je skrócił, wyregulował?
 
Ja kupowałam testy na allegro,ale w aptece też są,nazywają się acon,ale bardzo trudno je dostać,przynajmniej u nas.

Na 10 kreseczka jest słaba,więc na 25 nie byłoby jej chyba jeszcze widać.

Z objawów,to chyba tylko lekkie kłucie jajników od czasu do czasu,i piersi zrobiły się jakieś twardsze,ale nie bolą.

Próbuje wstawić zdjęcie,ale coś mi się nie udaje.
 
No to wiem, że mogę być spokojna co do testów na allegro. Mogłabyś wstawić link tego testu z allegro, jeśli to nie problem :) Może ja te same zamówiłam.
 
Moni-ka o jaaaaa wielkie gratki malenka :-)

Dzisiaj pojechalam z dziecmi do szkoly bo wczoraj jedna babka szarpnela mojego syna bo Kuba byl pierwszy w lini od jej syna a ten jej syn jak nie jest pierwszy to placze :baffled: a ze oni chodza sami do szkoly to nie maja jak sie bronic bo niby jak ?// wiec dzisiaj chlopaki byli jako pierwsi no i tamten byl niezadowolony z tego faktu i mamusia probowala sie klucic ale ja tylko powiedzialam ze Kuba jest pierwszy i nie dyskutowalam wiecej,niech sie stara q... nauczy ze jej dziecko nie jest najlepsze i nie zawsze musi byc pierwsze :sorry2: Powiedzialam jej tylko ze ma wiecej nie dotykac mojego syna bo zalatwei to inaczej...a ze jej syn jada tylko czekolade to zglosze to do opieki i sie nia zajma ...cinienia mam dzisiaj high level :wściekła/y:
 
reklama
Do góry