reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Ja narazie uciekam do sklepu a pozniej bedzie trzeba kotlety posmazyc ,moze uda mi sie zajrzec jak maly pojdzie spac :tak:


Buziaki For All :-)
 
no właśnie testy były ale niestety negatywne, mdłości, bóle kręgosłupa i kłucia jajników nadal sie utrzymują więc głupia już jestem,wogole dziś płaczliwa jestem zła że nie ma mnie z dzieckiem, siedze w pracy nic się nie dzieje,
a tak czytałam gdzieś, że niektórym dziewczynom wychodziły testy pozytywne dopiero po paru dniach od terminu @, tylko w tej ostatniej ciązy to mi pozytywny wyszedł już dwa dni przed @ eh
u mnie dziś na obiadek fasolka po bretonsku, leniwi jesteśmy hehe
chciałabym zabrac Oliwię i wyjechać gdzieś na 2 dni żeby być tylko z nią, ostatnio tak mało mnie ma, a nawet jak jestem to w domu wiecznie jest coś do zrobienia....
mam takie wyrzuty sumienia że pracuje i że nie jestem z nią, myślałam, że jak zajdę w ciąże to sie zmieni a tu wiecznie pod górę
 
test moze Ci wyjsc nawet 2 tygodnie mi wyszedł po tygodniu. w poniedziałek niech lekarz zrobi Ci usg i wszystko sie wyjasni
i wiem co czujesz dlatego ja nie mogę sie zdecydować na pracę... dziecko jest dla mnie całym światem i nie umiem teraz żyć bez niej...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny
Czy mogę do Was dołączyć??
My staramy się od listopada,i jak na razie nic z tego.
Ten cykl pierwszy raz wspomagany przez clo,zobaczymy,czy to pomoże.
Termin @ wypada 16 marca,więc jeszcze trochę czasu.
Mam na imię Monika,i mam już 7-letnią córeczkę Oliwię.
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Czy mogę do Was dołączyć??
My staramy się od listopada,i jak na razie nic z tego.
Ten cykl pierwszy raz wspomagany przez clo,zobaczymy,czy to pomoże.
Termin @ wypada 16 marca,więc jeszcze trochę czasu.
Mam na imię Monika,i mam już 7-letnią córeczkę Oliwię.

Hej JA również staram sie od listopada,
a po za tym dziewczyny to na 6 mam mieć@ ale jak narazie to spokój i w krzyżach i z brzuchem i mdłości nie mam ale piersi nadal od 1 lutego jak na bacznośc i nie do wytrzymania zobaczymy co dalsze dni pokażą trzymam za was kciukasy w marcu całym marcu :)
 
Do góry