reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Anke: czemu jeszcze nie testowałas? jak tak długo po terminie to test powinien juz wyjść wiarygodny :)

mi sie wreszcie udało normalnie temperature zmierzyć haha :D ale cos mi sie stało z termometrem bo mierzy mierzył mierzyl i nie pikal, ale temp juz nie rosła :p
no spoko, mam nadzieje ze owu bedzie jakoś w poniedziałek :)
a powiedzcie kiedy najlepiej sie starać ? przed owu codziennie? i po owu jeden dzien? to jest szansa czy inaczej ?

a bolą was jajniki przed owu?
Ponoc nie nalezy kierowac sie kluciem jajnikow, poniewaz bol moze byc zarowno przed owulacja jak w trakcie jak tez po. A wiadomo ze po to juz za pozno ;) Jesli nie macie problemow hmm powiedzmy męskich to mozecie codziennie az do owu, a jeden dzien po to juz nie ma sensu. jesli temperatura juz sie nie zmieniala to znaczy ze bylo ok, mi tez sie zdarza ze nie pika, ale jak juz nic sie nie dzieje, to mozna uznac ze juz nic sie nie zmieni.
 
Czesc dziewczyny, od jakiegos czasu czytam wasze posty i jakbym widziala w nich swoja historie...ale nie o tym chcialam pisac.... Mam do rozdania wejściówki do bardzo fajnego portalu dla starających się (jest jeszcze zamknięty dostęp tylko z zaproszeniami) - swietna rzecz, mozna tam sprawdzic czy cykle sa prawidlowe i czy wogole jest owulacja. Na bazie podanych codziennie informacji system wyznacza tez dni plodne itp. Poza tym jest duzo dobrych informacji o staraniu sie o dziecko.
Mam tylko 15 zaproszen – niestety kto pierwszy ten lepszy...po 15 rejestracjach link przestaje dzialac.
http://ovufriend.pl/?code=apofyco

Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

Josi jak bardzo orientujesz sie w tym OvuFriend.pl? Pewnie jak wysylasz link zapraszajacy to bardzo ;) zatem mam pytanie - czy moge wpisac cykle w przeszlosci, to znaczy jesli pisalam sobie cykle na kartce to moge je uzupelnic wstecz?
system zaznaczyl mi owulacje i zinerpretowal moj cykl :) napisal mi ze moja faza lutealna jest za krotka? czy ktos wie co to oznacza? to znaczy wiem ze to jest odleglosc pomiedzy owulacja a miesziaczką, ale nie wiem co to moze oznaczac, troszke sie wystraszylam...
 
Cześć Dziewczynki, tyle naprodukowałyście, że dopiero skończyłam czytać.
Wczoraj wieczorem urządziłam z moim A gotowanie i pieczenie, także bardzo zaabsorbowani byliśmy ;-)

Co do tych wózków to wydawanie 4 tys to lekka przesada. Ja mam od Mojego Kochanie limit 2 tys na wózek i warunki jakie mi postawił, to 1. wózek musi mieć pompowane koła, 2. musi być 3w1. mi to pasuje ;-)

Ja nie wiem co kurczę zrobić na obiad. Jestem w moim domu bo rodzice wyjechali i kurczę muszę coś zrobić dla 4 osób. Z tym, że jeden z moich braci urządził sobie dietę .. ehh kaplica z Nimi.
 
Josi jak bardzo orientujesz sie w tym OvuFriend.pl? Pewnie jak wysylasz link zapraszajacy to bardzo ;) zatem mam pytanie - czy moge wpisac cykle w przeszlosci, to znaczy jesli pisalam sobie cykle na kartce to moge je uzupelnic wstecz?
system zaznaczyl mi owulacje i zinerpretowal moj cykl :) napisal mi ze moja faza lutealna jest za krotka? czy ktos wie co to oznacza? to znaczy wiem ze to jest odleglosc pomiedzy owulacja a miesziaczką, ale nie wiem co to moze oznaczac, troszke sie wystraszylam...

xoxo do wpisywania cykli używam dwóch kalendarzy i mogę je z czystym sumieniem polecić: jeden mam w telefonie WomanLog a drugi na portalu point.fm i tam możesz sobie wprowadzać cykle wstecz, jeśli oczywiście nie potrzebujesz jakichś rozbudowanych kalendarzy.
 
Słyszałam o tym ovufrend czy jak tam się to zwie że nie można cyklu wpisać wstecz. mało tego obecnego jak jestes na końcu tez nie bo tylko do 14 dni wstecz więc nawet się za to nie brałam...
 
reklama
Do góry