reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

u nas wiadomo w żłobkach dzieciaczki jeszcze robią w pampersiki a tutaj u \ciebie to pewnie bez znaczenia czy już robi i woła czy nie? zawsze pewnie jest jakaś pani wspomagająca co dzieci przewija???
pytam Svensonka z czystej ciekawości
 
reklama
hej kobietki niech ta jesien idzie precz bo czyta sie ale jakos weny brak na pisanie :zawstydzona/y: u mnie kicha dzis musialam isc z moja parka do lekarza iiiiiii.. Klaudia zapalenie gardla a Antoś przez zabkowanie juz zaczal podlapywac od niej horobe i od rana juz kaszelek mokry :-( no i corka leki i mlody tez leki zeby mu sie nic nierozwinelo (jak to lekarz powiedzial) wiec jestem do poniedzialku uziemiona w domu z dziecmi a teraz ponoc ma byc pogoda do wtorku i cieplo a ja w domu sie kisic bede :baffled: no ale trudno , zeby tylko bablom przeszlo bo Klaudia to juz fest hruchla i kicha i gardlo ja boli i pije i pije ...
milego wieczorku kobietki
 
Hej Kochane moje ja dzisiaj tryskam optymizmem już za 2 godzinki stuknie mi 8 miesiecy . Normalnie uwielbiam mój suwaczek i czasem ten czas, że tak szybko leci. Jak uda mi sie zaciążyć to wtedy oczywiście bedę wolała żeby czas spowolnił:)

Pozdrawiam Was Gorąco pełna optymizmu:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was kochane:)
Mam do Was pytanko co radzicie w tej sprawie?
Dziewczyny poradźcie mi bo nie bardzo wiem co robić... A mianowicie: 27 mam wizytę u mojego gina i on jak najbardziej potrafi robic te badania prenatalne z tym że nie ma na to papierów, czyli nie postawi mi pieczątki...ale ma sporo koleżanek które u niego robiły te badania... ale mogę też iść na to badania do babki która ma uprawnienia i robi wszystko oficjalnie...koszt to 255zł.
No i tak się zastanawiam co robić czy iść do tego mojego i niech on to zrobi
confused.gif
Dodam że ufam mu. A na to połówkowe pójdę już oficjalnie
confused.gif


Bo będę miała dwie wizyty pod rząd czyli 27 i 28 i nie ukrywam ze koszty na e 2 dni sa ogrome bo razem wydam 455zł
baffled5wh.gif

Co sądzicie ?
 
Do góry