reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
My dziś za to dzionek na pelnych obrotach sprzatanie , pranie zakupy :szok: az jestem w szoku czzbym dostala mega powera :happy:
Miłego weeekeeeendu !

power mile widziany ;-) oznacza dobre samopoczucie więc korzystaj :tak:



Ja ostatnio tylko wafla z czekoladką podjadam :-p Co się kończy to robię nowego :tak: I tylko słodkie mi się chce :-p
Wczoraj to zaszalałam i na zmianę jadłam słodkiego wafla i solone chipsy :-p Taka mini zachcianka ;-)
No to skoro o waflu zaczęłam to idę sobie skubnąć :-p:-p:-p
 
Dziewczynki, chyba mi sie udalo, Dzis rano dwie krechy, co prawda ta druga jeszcze blada ale jest. Nie uwierze w to dopoki bety nie zrobie lub nie potwierdzi tego lekarz
 
Dziewczynki, chyba mi sie udalo, Dzis rano dwie krechy, co prawda ta druga jeszcze blada ale jest. Nie uwierze w to dopoki bety nie zrobie lub nie potwierdzi tego lekarz
Nanusia to tak po cichutku wielkie gratki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i &&&&&&&&&&&&&&&& ogromne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Myszko
Witaj kochana przy chwili wolnego odezwij sie co tam u Was :)

Buziaki dziewczyny !
 
online_forum_48.png
Witam serdecznie wszystkie staraczki za które mocno trzymam kciuki. Jestem tu nowa do lipca 2010 brałam tabletki anty yasminelle w sierpniu @ przyszła z odstawienia po 23 dnia następnie po 29, 30, 28 w grudniu @ 26 mimo iż cały czas staramy się z mężem o fasolkę tets pokazuje 1 wstrętna kreskę, cały czas jestem na foliku i wiesiołku jednak bez efektów. W tym cyklu @ powinna wystąpić 23 stycznia jednak od wczoraj dostałam dziwne plamienie dziś jest spokój jednak brzuch lekko pobolewa utrzymuje się ból przy dotyku między lewą ręka a lewą piersią czy to może oznaczać, ze coś u mnie kiełkuje i pojawiło się plamienie od zagnieżdżania
 
Dziewczynki, chyba mi sie udalo, Dzis rano dwie krechy, co prawda ta druga jeszcze blada ale jest. Nie uwierze w to dopoki bety nie zrobie lub nie potwierdzi tego lekarz

Kochana nareszcie coś sie rusza u Nas Weteranek!!! Bardzo się ciesze!!!Mam nadzieję, że Maćku Lopciu i Ja tez wkrótce dołączymy &&&&&&

Żabko Gratulacje
Lenka pamiętamy również Gratki!!!
Batonik przepraszam, ze przeoczyłam twój poród napisz mi jak przebiegał i tobie też gratuluję:))))
 
online_forum_48.png
Witam serdecznie wszystkie staraczki za które mocno trzymam kciuki. Jestem tu nowa do lipca 2010 brałam tabletki anty yasminelle w sierpniu @ przyszła z odstawienia po 23 dnia następnie po 29, 30, 28 w grudniu @ 26 mimo iż cały czas staramy się z mężem o fasolkę tets pokazuje 1 wstrętna kreskę, cały czas jestem na foliku i wiesiołku jednak bez efektów. W tym cyklu @ powinna wystąpić 23 stycznia jednak od wczoraj dostałam dziwne plamienie dziś jest spokój jednak brzuch lekko pobolewa utrzymuje się ból przy dotyku między lewą ręka a lewą piersią czy to może oznaczać, ze coś u mnie kiełkuje i pojawiło się plamienie od zagnieżdżania

Powodzenia &&&&&&
 
Dziewczynki, chyba mi sie udalo, Dzis rano dwie krechy, co prawda ta druga jeszcze blada ale jest. Nie uwierze w to dopoki bety nie zrobie lub nie potwierdzi tego lekarz

Coś mnie ciągnęło dziś jeszcze raz luknąć :-D i proszę!! :-D
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słoneczko cieszę się bardzo :-D:-D:-D Potwierdz koniecznie i daj nam tu cynk :tak::-D:-D:-D

online_forum_48.png
Witam serdecznie wszystkie staraczki za które mocno trzymam kciuki. Jestem tu nowa do lipca 2010 brałam tabletki anty yasminelle w sierpniu @ przyszła z odstawienia po 23 dnia następnie po 29, 30, 28 w grudniu @ 26 mimo iż cały czas staramy się z mężem o fasolkę tets pokazuje 1 wstrętna kreskę, cały czas jestem na foliku i wiesiołku jednak bez efektów. W tym cyklu @ powinna wystąpić 23 stycznia jednak od wczoraj dostałam dziwne plamienie dziś jest spokój jednak brzuch lekko pobolewa utrzymuje się ból przy dotyku między lewą ręka a lewą piersią czy to może oznaczać, ze coś u mnie kiełkuje i pojawiło się plamienie od zagnieżdżania

plamienie przed @ może być oznaką zagnieżdżenia, choć @ niby już jutro więc jakoś wydaje mi się późno by było... :sorry: niestety może być, że wredna @ się dopiero rozkręca... poczekamy, zobaczymy :tak: póki co trzymam kciuki :tak:
 
reklama
Dziękuję Wam kochane za miłe słowa i że mnie pamiętacie:*
Gratuluję nanusia,zawsze wierzyłam że w końcu zobaczysz te dwie kreseczki:)
Postaram się tu co jakiś czas zaglądać.Jak tylko moje dziewczynki mi pozwolą;) Cały czas o Was myślę i pamiętam.
Papatki
 
Do góry