reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
I ja się witam niedzielnie

Migus to trzymamy kciukasy

Lenka jak czs pozwoli wpadaj wpadaj

Nanusia koniecznie daj znać

Miłej niedzieli

Batonik Myszka i cala reszta a wy gdzie ???? hę ????

Dziewczyny 80 dni wow !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Powtórzyłam dziś test i już sa 2 wyrazne krechy. Jutro lece na bete, ale wynik dopiero bede miala popoludniu nastepnego dnia. No chyba,ze batonik mi podpowie gdzie i jak szybko zrobic betke?;)

A i jeszcze jedno pytanie do batonika, czy Twoj gin przyjmuje takze na NFZ?
 
nanusia to już oficjalnie możesz pochwalić się objawami. Zauważyłaś jakieś różnice w porównaniu do poprzednich cykli.

Straszne bole piersi i pojawilo sie duzo brodawek, ktore wygladaly jak biale krosty. Poza tym bol podbrzusza, zwlaszcza ciagnelo mnie od lewego jajknika, no i od tygodnia musialam popludniu sie przespac a wieczorami szlam juz po 20tej spac;)
 
:-)Hej witam niedzielnie

... a jakaś taka zalatana jestem ostatnio, zresztą jak R w domku to ciągle coś wymyślamy ;-) a dziś załatwialiśmy chrzciny :tak:

nanusia82 GRATULACJE!!!! ja betkę robiłam w citomedzie jak pójdziesz rano to po 12 już są wyniki ;-):tak: super będę miała z kim na spacerki chodzić :-p

Lena ... swoje na pewno wycierpiałaś Kochana ale teraz to już będzie tylko lepiej ;-):tak:

Erba :szok: 80 dni, ale ten czas zap****:laugh2: już niedługo utulisz swoją Kruszynkę :tak:


Pozdrówka


Mysza a Ty co krejzolu ???
 
:-)Hej witam niedzielnie

... a jakaś taka zalatana jestem ostatnio, zresztą jak R w domku to ciągle coś wymyślamy ;-) a dziś załatwialiśmy chrzciny :tak:

nanusia82 GRATULACJE!!!! ja betkę robiłam w citomedzie jak pójdziesz rano to po 12 już są wyniki ;-):tak: super będę miała z kim na spacerki chodzić :-p

Lena ... swoje na pewno wycierpiałaś Kochana ale teraz to już będzie tylko lepiej ;-):tak:

Erba :szok: 80 dni, ale ten czas zap****:laugh2: już niedługo utulisz swoją Kruszynkę :tak:


Pozdrówka


Mysza a Ty co krejzolu ???

Myslalam o Citomedzie, ale nie wiem czy uda mi sie wyrwac z pracy, ale zobacze co da sie zrobic
 
Batonik, a Twoj gin przyjmuje na NFZ? A jak nie to ile bierze,za wizyte? A i przypomnij mi jego nazwisko, bo pamietam tylko,ze chyba na Ł. mial;)


mój gin dr Mariusz Łojko przyjmuje w poradni przyszpitalnej, ale żeby tam do niego się dostać to musisz najpierw się tam leczyć bo to poradnia rozrodczości:sorry2: a przyjmuje prywatnie na II Rubinkowie zresztą mogę dać Ci jego nr i wtedy zadzwonisz i się dogadasz z nim ;-):tak: za wizytę nie wiem ile teraz bierze ale na pewno nie aż tak dużo
 
reklama
Kobietki czy któraś jako objaw miała drobne plamienie na kilka dni przed spodziewaną @ takie jednodniowe. W sroode dostał lekkiego plamienia koloru czerwonego dosłownie trwało pół dnia klika śladów na wkładce w piątek nieznacznie na papierze @ powinnam dostać w sobotę dziś niedziela i nic. Brzuch pobolewa jak an okres piersi normalne nie bolą z sikaniem raczej jak zawsze
 
Do góry