reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Scully jejku superowo! Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję!
Kiedy następna wizyta ?

ilonkasz ja nie pomoge w interpretacjiw wyników bo nie mam pojęcia w tym temacie.
 
Jestem widziałam fasolkę :laugh2: Dosłownie w kształcie fasolki :laugh2: Niestety tak się ucieszyłam, że wogóle jest, że nie spytałam o serduszko :zawstydzona/y:
USG niestety stare. Gin powiedział tylko, że jest i mi pokazał, że ciąża wczesna :tak: 6 tydzień? - choć wg OM to u mnie dziś 7 tydz :confused: no nic jest fasolka i to najważniejsze :tak::laugh2:
W piątek wyniki krwi i moczu :-p Wszystko dziś mnie cieszy :tak: A i L4 dotanę na stałe do końca ciąży :-D
A zaraz z mężem jedziemy na grzybki :tak:

Przepięknie ,że juz widziałaś swoje maleństwo pierwszy kontakt już za wami

no o tym czasie co jest na suwaczku będziesz już z maleństwem:-)

Batonik24 Nie myśl, że robisz tutaj za królową ;) ja też już tutaj zasiadam... :)W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy oto moje wyniki z prolaktyny: 179,34uU/ml a po tabletce 11003,15 uU/ml i co o tym sądzicie?? bo moja gin jest w szoku!:/

ja przed obciążeniem miałam 673,10 przy normie 127,00 - 637,00 a po obciążeniu to miałam5579,00 no ale Twój to rzeczywiście jest kosmicznie wysoki:baffled:
 
Batonik24 Nie myśl, że robisz tutaj za królową ;) ja też już tutaj zasiadam... :)W nawiązaniu do wczorajszej rozmowy oto moje wyniki z prolaktyny: 179,34uU/ml a po tabletce 11003,15 uU/ml i co o tym sądzicie?? bo moja gin jest w szoku!:/

się nie znam, ale wygląda na bardzo za dużo :baffled: cóż, odwiedz tego lekarza to się wyjaśni o co chodzi... :tak:

Scully jejku superowo! Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję!
Kiedy następna wizyta ?

właściwie to jestem w szpitalu do piątku; ale w domu na przepustce ;-) także w piątek wyniki krwi i moczu :tak: będę coś więcej wiedzieć :tak:

Przepięknie ,że juz widziałaś swoje maleństwo pierwszy kontakt już za wami
no o tym czasie co jest na suwaczku będziesz już z maleństwem:-)

suwaczek oszalał (no chyba, że będę za te 11 miesięcy mieć kolejną niespodziankę na usg) ;-)



Grzybków masa jest :tak: 2 wiadra mamy :tak: Zaraz sobie suwaczek zrobię wg OM ;-)
 
Scully dziekuje za przesłanie lektury :) Raczej jutro sie za to wezmę bo dziś to już ide spać...nie mam sił...jeszcze ten mój wynik...masakra :/

To kto chętny na grzybki?? Bo słyszałam, że Scully rozdaje ;P

Trzymajcie się ciepło :)
 
:-)Witam porannie czwartkowo ;-) i już weekend się zbliża wielkimi krokami :tak:


... u nas dziś pogoda nie najgorsza ... coś wisi w powietrzu co prawda i to na pewno nie jest słońce, ale póki co nie pada ;-)


... czy ktoś chętny na cofkę :cool2:

Zobacz załącznik 284132


... wstawać śpioszki :tak: a Tośka wyłaź z krzaczorów, bo coś ostatnio opuściłaś się w pisaniu :sorry2: już nas nie kochasz :confused:

... Myszka wstawaj bo .... :baffled: ... sama wiesz
 
:-)Witam porannie czwartkowo ;-) i już weekend się zbliża wielkimi krokami :tak:


... u nas dziś pogoda nie najgorsza ... coś wisi w powietrzu co prawda i to na pewno nie jest słońce, ale póki co nie pada ;-)


... czy ktoś chętny na cofkę :cool2:

Zobacz załącznik 284132


... wstawać śpioszki :tak: a Tośka wyłaź z krzaczorów, bo coś ostatnio opuściłaś się w pisaniu :sorry2: już nas nie kochasz :confused:

... Myszka wstawaj bo .... :baffled: ... sama wiesz
cześć batonik co do Twojego pytania z wczoraj jak moje samopoczucie to w tym tygodniu czeka mnie maraton z urodzinami :
wczoraj miała teściowa w piątek wyprawiam synowi dla kolegów z klasy w sobotę teściowa dla reszty dzieci co nie przyjechały wczoraj w niedzielę prawidłowo ma synuś więc wejdzie chrzestna jego i moja siostra z synusiem małym :):)
a jeżeli chodzi Tobie o staranka to powoli zaczynam mieć to .... gdzieś nie udaje mi się i tyle więc godzę się z tym że 2 dziecka nie będzie( chodzę taka jakaś osowiała i nie raz jeszcze będę płakać bo bedzie mi smutno)zaglądam do Was bo bardzo się z Wami zżyłam i bardzo was lubię i chyba bym bez Was nie przeżyła:)

miłego dnia życzę
 
reklama
:-)Witam porannie czwartkowo ;-) i już weekend się zbliża wielkimi krokami :tak:


... u nas dziś pogoda nie najgorsza ... coś wisi w powietrzu co prawda i to na pewno nie jest słońce, ale póki co nie pada ;-)


... czy ktoś chętny na cofkę :cool2:

Zobacz załącznik 284132


... wstawać śpioszki :tak: a Tośka wyłaź z krzaczorów, bo coś ostatnio opuściłaś się w pisaniu :sorry2: już nas nie kochasz :confused:

... Myszka wstawaj bo .... :baffled: ... sama wiesz

podczytuje was codziennie ... jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie mam chyba lekki kryzys jesień się zaczyna szaro buro i ponuro :-(
 
Do góry