reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ano męczące, bo po 10 godzinkach w pracy, potem w domku 4 godzinki pisania mgr. i potem przytulaski z mężusiem przez ostatnie 6 dni owocuje jakimiś 4 godzinami snu na dobę :D
Przynajmniej z mężem podniesiemy naszą średnią :))
 
no rośnie mi piękny pecherzyk, am dziś 15 mm, a mam 9 dc no i tak sobie myslałąm, ze jak dam rade to chciałbym spróbować w tym cyklu...lekarze mówiłi mi, ze lepiej nie bo kontrast bedzie w jajiku...ale gdyby coś wyszło to nic nie powinno sie stac..dlatego pytam...

to radzisz lepiej koszule nocną...a kapcie brałaś?

tak kapcie brałam i raczej propnuję koszulę lub jakąs bardzo długą bluzkę
 
na razie mówia to samo, ze chcą monitorować...zobaczymy dalej...ja i tak ostatecznie podejmuję decyzje...zawsze pytam dlaczego...
biore bromka i jeden mówił, ze jak chce to mam kontynuować, adrugi kazał odstawic...drugiego olałam i tyle...
A iedy ostatnio badalas prl?
Mi bardzo spadla, ale gin nadal kaze brac bromka. W przyszlym tyg ide sprawdzic, czy sie utrzymuje na pozadnym poziomie:tak:
 
Ano męczące, bo po 10 godzinkach w pracy, potem w domku 4 godzinki pisania mgr. i potem przytulaski z mężusiem przez ostatnie 6 dni owocuje jakimiś 4 godzinami snu na dobę :D
Przynajmniej z mężem podniesiemy naszą średnią :))
no boli boli...i wcale ne jest romatyczne jakby się mogło wydawac...

tak kapcie brałam i raczej propnuję koszulę lub jakąs bardzo długą bluzkę
ok dzięki, a jak Twoje badanie śluzu?

A iedy ostatnio badalas prl?
Mi bardzo spadla, ale gin nadal kaze brac bromka. W przyszlym tyg ide sprawdzic, czy sie utrzymuje na pozadnym poziomie:tak:
w poprzednim cyklu w 4 dc, miałam cos w górnej granicy normy...chyba ok 580, a norma do 700; braomka biorę 2-3 razy w tygodniu, najbliższe badanie ok 7-8 dpo :) zobaczymy jaki efekt będzie...
 
W poprzednim cyklu bolały bardziej i mam zwiekszona dawke bromergonu,mój gin .kaze brac nawet jak test wyjdzie pozytywny-oby:tak:
 
olkale, badanie testu po stosunku czeka nas dopiero w tym cyklu, a dokłądnie w dniach płodnych i wtedy będzie wiadomo co i jak i lekarz chyba będzie mógł zdecydować co i jak dalej robimy
 
reklama
Witaj Nanusia!fajnie że jesteś:)
Maćku ja wiem,obserwuje Was i rozumiem że Wy przeżywacie to inaczej ale mi właśnie chodziło o zbytnie przeżywanie, nie zoobojętnienie;) ale nie ważne już, wiadomo że każda z Nas przechodzi to inaczej i to nic złego.
Zabciu śliczne te Twoje cudeńka:)

czy ktos wie gdzie tu jest Odswiez??? bo zeby zobaczyc nowa wiadomosc kto po mnie pisal ciagle musze klikac na staramy sie i znow dopiero na staranka by zostac mama 2010 wkurza mnie to

słonko ja po prostu klikam jeszcze raz na adres strony i mi się odświeża bo tak samo mi się robi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry