reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no to super
to za ile je sprzedajesz?
5 zl za sztuke ale jak juz jest zrobione na patyczku :-) bo inna babka na allegro sprzedaje ale takie do zawieszenia i inne wzory brzydsze za 10 zl za sztuke

a jaka masz przegladarke ja mam firefoxa i mam taka niebieska zakrecona strzalke i to jest odswierz i to klikam co chwile
 
Ostatnia edycja:
reklama
słonko ja po prostu klikam jeszcze raz na adres strony i mi się odświeża bo tak samo mi się robi.
bo jak juz ktos kadry zmienil strone to mogl to zamontowac cholera jasnaaaaaaaaaa
jestem wsciekla bo zgubilam kolczyka z diamentami od meza i hormony mi bija masakra
ide jutro bede caluje

5 zl za sztuke ale jak juz jest zrobione na patyczku :-) bo inna babka na allegro sprzedaje ale takie do zawieszenia i inne wzory brzydsze za 10 zl za sztuke


dobry pomysl kochana podziwiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam was wieczornie.

Znów naskrobałyście sporo i mam nadrabiania.
U mnie 24 dc, strasznie dużo robię siusiu ale to na pewno przez picie ziół bo prócz normalnego picia, wody, kawy itp piję dodatkowo 5 kubków ziół a to ma wpływ na mój pęcherz, w nocy to ze 3 razy wstawałam do łazienki.
Poza tym pozytywnie się nastawiam i żartuję sama ze sobą że mam fasolkę w brzuchu może takie myślenie podziała dodatnio na przyszłą fasolkę.
Poczytam co tam u was.
 
dziewczyny, mam pytanko do tych ktore są mamami, co dać 2 letniej dziewczynce przeziębionej, kaszlącej i jakiś nie wielkich zmianach na oskrzelach, która od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie. Jak myślicie czy pogotowie przyjedzie do takiego dziecka? Boje się,że mała się odwodni, a bratowa płacze z niemocy. Nie moge tam isc bo sama "zdychająca" jestem.

Wiem tylko,że bratowa dzwoniła do lekarki a ta kazała jej podać tylko coś na rozwolnienie
 
dziewczyny, mam pytanko do tych ktore są mamami, co dać 2 letniej dziewczynce przeziębionej, kaszlącej i jakiś nie wielkich zmianach na oskrzelach, która od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie. Jak myślicie czy pogotowie przyjedzie do takiego dziecka? Boje się,że mała się odwodni, a bratowa płacze z niemocy. Nie moge tam isc bo sama "zdychająca" jestem.

Wiem tylko,że bratowa dzwoniła do lekarki a ta kazała jej podać tylko coś na rozwolnienie
na kaszel wieczorek to nie za bardzo sie podaje...na rozwolnienie zdecydowanie, zeby sie nie odwodniła, a wymioty...to jakieś zatrucie, albo wirus paragrypowy czy rota wirus... a ma goraczke?
 
dziewczyny, mam pytanko do tych ktore są mamami, co dać 2 letniej dziewczynce przeziębionej, kaszlącej i jakiś nie wielkich zmianach na oskrzelach, która od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie. Jak myślicie czy pogotowie przyjedzie do takiego dziecka? Boje się,że mała się odwodni, a bratowa płacze z niemocy. Nie moge tam isc bo sama "zdychająca" jestem.

Wiem tylko,że bratowa dzwoniła do lekarki a ta kazała jej podać tylko coś na rozwolnienie
niech ubierze mala cieplo i niech pojedzie z mala samochodem lub taksowka na pogotowie tam bedzie lekarz dyzurny i ja przyjmie bop pogotowie moze nieprzyjechac jesli niema zagrozenia zycia cos o tym wiem
 
dziewczyny, mam pytanko do tych ktore są mamami, co dać 2 letniej dziewczynce przeziębionej, kaszlącej i jakiś nie wielkich zmianach na oskrzelach, która od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie. Jak myślicie czy pogotowie przyjedzie do takiego dziecka? Boje się,że mała się odwodni, a bratowa płacze z niemocy. Nie moge tam isc bo sama "zdychająca" jestem.

Wiem tylko,że bratowa dzwoniła do lekarki a ta kazała jej podać tylko coś na rozwolnienie
jeżeli od wczoraj wymiotuje i ma rozwolnienie to niech jedzie do szpitala albo wzywa pogotowie.ja bym tak zrobiła bo tak małe dzieci nie powiedzą wszystkich objawów a to może być coś poważnego.
 
nie mam dobrych wiesci :-:)-:)-(
jestem zalamana :zawstydzona/y::-(
wchodze do gina uchachana ze ziola mi pomogly oczywiscie nic o nich nie mowilam pierwsze co to na monitoring zagladamy i slysze: na pierwszym jajniku nie ma zadnego pecherzyka dominujacego ja juz mina .... jak strajacy kt na pustyni i nadzieja ze drugi jest patrzymy na drugi a tu:... nic :( i ja od razu w ryk :-:)-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y: doktor mi mowi zeby cos sie mona bylo spodziewac musi byc jeden pecherzyk conajmniej 1 cm a ja mialm kazde po 5 mm :zawstydzona/y::-( poprostu nic juz nie dalam rady powiedziec.... nic kompletnie tylko lzy i sie cisnely do oczek:-( gin nawet za duzo nie mowil tylko patrzyl na mnie ze wspolczuciem :-( powiedzial mi jeszcze podczas usg ze mam sliczne endo 1 cm i trojwarstwowe co sie zadko zdaza w tym dniu cyklu i mowil ze moze pani jeszcze zaciazy przez te dwa dni... chcial mi dac nadzieje ale po co jak i tak oboje wiemy ze nic z tego nie bedzie... pozniej powiedzial ze nie bedziemy czekac zebym sie nie denerwowala ze wezmiemy od 14 dc dupka i zrobimy ten cykl 28 dniowy i od 5dc nastepnego cyklu wezme clo i heparyne od razu i bedziemy probowac .... i dalej milczalam :-( a na koniec jak mi wszystko wyjasnil co i jak brac zapytalam czy moge jeszcze chwile posiedziec a on ze jasne!! i zaczelam wyc znowu a on siedzial i widzialam ze tak mu floupio bylo ze nie moze mi pomoc... ale jak sie juz uspokoilam to zaczelam z nim rozmawiac ze mam pieska malego i zaczelismy rozmawiac o psach :sorry2: opowiedzial kilka fajnych rzeczy i to bylo jedyne przyjemne co mnie spotkalo.... powiedzial ze mam byc spokojna ze napewno si euda z clo.... i ze zyczy mi milego dnia...
cala droge do domu powstrzymywalam lzy poprostu tak mnie to wszystko bolalo ze odechcialo mi sie staran ziol i wszystkiego ... a szlam z taka nadzieja ze mi pomogly ze sie zdarzyl cud i bedzie dobrze:no: mylilam sie :-:)zawstydzona/y:

od dzisiaj bede brala juz dupka zeby szybko @ przyszla teraz pytanie czy z clo mis ie uda wyhodowac epcherzyk czy pomoze czy zadziala na mnie?? czy mam pic ziola dalej?? czy zaczac znow od nowego cyklu czy ?? czy nie brac z clo?? czy moze wziac mega dawke zeby szybciej wywolac @?? glupieje mam rozpacz w sercu taka ogromna ze brakmi slow .... :-(
 
reklama
czemu bratowa nie poszła dzisiaj z nią do lekarza?
można jechac do szpitala dziecięcego...jak też zadzwonic na pogotowie i powiedzieć jak sie sprawy mają i zapytać czy przyjadą...
 
Do góry