reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No wiec mam ten sluz dosc konkretny ale ostatnio jakies dziwne brazowe plamy z tym tez sa ciekawe od czego moze z nerwow. A nazywam sie Skowron zeby bylo smiesznie he he

uuu, no to fajowo, :-D:-D:-D Ach te skowronki...
W tarkcie owulacji śluz może być z domieszką krwi, może dlatego?
Może to być również od stresów i nadmiernego wysiłku fizycznego.
 
reklama
Ja Wam z tą owulką nie pomogę bo mam młyn w głowie.U mnie pojawienie się śluzu pokrywa się z II na teście owulacyjnym ale czy to już jest owulka czy przed to sama nie wiem.Raczej że już jest .........chyba......zawiła rzecz.
Liczenia dni bym się sztywno nie trzymała bo ja mam 31 dniowe cykle a owulka była w 6 dc i gin to potwierdził.
Robi nas w balona też nasz organizm.
Loop życze szybkiego powrotu do zdrówka.Też miałam grypę parę dni temu i do tej pory mam kaszel.
Sv z co do tych pozycji o których pisałaś aby łatwiej była dzidzia to proszę o mały kursik hehe:-pJa to bym to nawet stojąc na głowie zrobila, aby tylko był efekt!
Pisałyście o wróżbach............................jak sobie wróżyłam to mi wyszło poronienie i było:-(.A teraz mi wyszło jeszcze jedno poronienie a potem narodziny syna.Mam lęk bo tarot mnie jeszcze nigdy nie okłamał.Juz go więcej nie postawię bo człowiek się tylko dołuje
 
dziewczyny, życze powodzonka :tak:
jak sie uda w najbliższym czasie, to zapraszam tutaj do sierpniówek: https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2010-f324/sierpien-2010-a-33512/
:-)
dziekujemy za zaproszenie bedziemy sie staraly

Ja Wam z tą owulką nie pomogę bo mam młyn w głowie.U mnie pojawienie się śluzu pokrywa się z II na teście owulacyjnym ale czy to już jest owulka czy przed to sama nie wiem.Raczej że już jest .........chyba......zawiła rzecz.
Liczenia dni bym się sztywno nie trzymała bo ja mam 31 dniowe cykle a owulka była w 6 dc i gin to potwierdził.
Robi nas w balona też nasz organizm.
Loop życze szybkiego powrotu do zdrówka.Też miałam grypę parę dni temu i do tej pory mam kaszel.
Sv z co do tych pozycji o których pisałaś aby łatwiej była dzidzia to proszę o mały kursik hehe:-pJa to bym to nawet stojąc na głowie zrobila, aby tylko był efekt!
Pisałyście o wróżbach............................jak sobie wróżyłam to mi wyszło poronienie i było:-(.A teraz mi wyszło jeszcze jedno poronienie a potem narodziny syna.Mam lęk bo tarot mnie jeszcze nigdy nie okłamał.Juz go więcej nie postawię bo człowiek się tylko dołuje
Hej laura sama stawiasz bo mi stawiala wrozka i 2 chlopok podobno wiec jutro bede ksiazke czytala moze cos wyjdzie w styczniu he he

Ja Wam z tą owulką nie pomogę bo mam młyn w głowie.U mnie pojawienie się śluzu pokrywa się z II na teście owulacyjnym ale czy to już jest owulka czy przed to sama nie wiem.Raczej że już jest .........chyba......zawiła rzecz.
Liczenia dni bym się sztywno nie trzymała bo ja mam 31 dniowe cykle a owulka była w 6 dc i gin to potwierdził.
Robi nas w balona też nasz organizm.
Loop życze szybkiego powrotu do zdrówka.Też miałam grypę parę dni temu i do tej pory mam kaszel.
Sv z co do tych pozycji o których pisałaś aby łatwiej była dzidzia to proszę o mały kursik hehe:-pJa to bym to nawet stojąc na głowie zrobila, aby tylko był efekt!
Pisałyście o wróżbach............................jak sobie wróżyłam to mi wyszło poronienie i było:-(.A teraz mi wyszło jeszcze jedno poronienie a potem narodziny syna.Mam lęk bo tarot mnie jeszcze nigdy nie okłamał.Juz go więcej nie postawię bo człowiek się tylko dołuje
powiedz mi jak dodalas to zdjecie co masz po lewej stronie pod nickiem bo chce dodac swoje ale nie wiem jak je tam umiescic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam się popołudniową porą!
z teściową sytuacja opanowana, ale nie wiem jak będzie ze świętami - oby przyjechała siorka mojego małża bo nie wiem czy podołam zorganizowaniu wigilii przy dyktandzie teściowej :szok::szok::szok::szok:

Laura twoja OPOWIEŚĆ O KEFIROWYM GINIE ZWALIŁA MNIE Z NÓG :-D:-D:-D:-D:-D ja mogłabym snuć takie opowieści o lekarzu medycyny pracy u nas... też niezły koleś...

agutka trzymam kciukaski, żebyś nic czerwonego/różowego/brązowego na wkładce nie widziała!!! :tak::tak::tak:

Martuśka85 rzuć fluidkami to z pewnością dołączymy do sierpnióweczek :-)

a jeszcze co do tarota to wiosna byłam u wróżki i mi wyszło że tej jesieni powinnam uważać, bo mogę zaciążyć.. cóż - kalendarzowa wciąż trwa więc nic straconego ;-);-):-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak myślicie, czy objawy takie jak przed@ mogą wróżyć fasolkę czy tylko małpiszona? Czy rzeczywiście samopoczucie jest kompletnie inne?:eek:
 
reklama
Do góry