reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Svensonka szczerzenie kapuje:no::no::no::no:staraj się cytować dobrze....wiem, że od iedawna jesteś na forum ale spróbuj;-) napisz jeszcze raz co z tą owulka?
Przeczytalam na jednej stonie internetowej teraz ze wulaqcje ma sie w 14 dniu po dostaniu miesiaczki tylko 24h tak jak mowilas i dni plodnych jest 8 z tego co tam pisza jesli cykl ma sie 28 dni
 
reklama
svenasonka pózniej będę i ocś podziałamy ide z malym na spacer..a tak sypie, że nie wiem jak róce.:szok: jak mnie nie zasypie to ok. 18 zaglądnę:tak:
 
no i mam wolne na godzinke:-) Scully to faktycznie taka modelka z Ciebie?;-) Marulka plissss przestań. Tylko spokój nas może uratować:-D

niestety nie :-p jestem po prostu "malutka" :-) mam 152 cm i ważę 46 kg (a zawsze ważyłam 42 kg) :-p a te 4 dodakowe kg poszło mi w uda i brzuszek :-( taka "gruszka" się zrobiłam :-D pozatym strasznie młodo wyglądam ;-) mam 25 lat a dają mi 17-18 :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

LauraOna - po porostu popłakałam się ze śmiechu :-D:-D:-D jak w komedii... aż szok że tacy lekarze przyjmują :sorry:
 
svenasonka pózniej będę i ocś podziałamy ide z malym na spacer..a tak sypie, że nie wiem jak róce.:szok: jak mnie nie zasypie to ok. 18 zaglądnę:tak:
http://www.suwaczki.com/tickers/pf0pxzdvkgrjf7k6.png taki mam url obrazka i nie moge go wkleic

niestety nie :-p jestem po prostu "malutka" :-) mam 152 cm i ważę 46 kg (a zawsze ważyłam 42 kg) :-p a te 4 dodakowe kg poszło mi w uda i brzuszek :-( taka "gruszka" się zrobiłam :-D pozatym strasznie młodo wyglądam ;-) mam 25 lat a dają mi 17-18 :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

LauraOna - po porostu popłakałam się ze śmiechu :-D:-D:-D jak w komedii... aż szok że tacy lekarze przyjmują :sorry:
hej ja tez mam 25 i tez mi tak mowia wiesz jak zrobic ten suwak?. bo go zrobilam tylko nie wiem jak wkleic w sugnature pisze ze jest za duzy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Skully to Ty poprostu drobna kobietka jesteś:tak:
Ja mam 168 cm i ważę 51 kg- podobno mało ale zawsze tak miałam.
Ja mam prawie 36 lat a dają mi "góra" 22-23 lata - ale to mi schlebia:-):tak:
Choć miałam problem z tym,że nie zawsze mnie poważnie traktowano.Jak byłam w szpitalu to mi lekarz mówił "dziecko nie martw się jesteś młoda i jeszzcze dzieci będziesz miała".Myślał,że mam z 18 lat ale to już przesada!
Zmarszczki pod oczami mam więc wystarczyłoby się przyjżeć choć..........gin to patrzy nie na twarz hehe
 
Przeczytalam na jednej stonie internetowej teraz ze wulaqcje ma sie w 14 dniu po dostaniu miesiaczki tylko 24h tak jak mowilas i dni plodnych jest 8 z tego co tam pisza jesli cykl ma sie 28 dni

Co do dni płodnych to jest ich ok 7-8 dni i serio owulka trwa od 6-24h. Co do terminu to różnie jest. Niektóre kobietki mają wcześnie inne później i zależy to też od dni cyklu. Zresztą co miesiąc owu może być w inny dzień :tak:

A co do suwaczka to też tak miałam i zmieniłam po prostu tło i mi wczytał (widocznie za duży jest).

Skully to Ty poprostu drobna kobietka jesteś:tak:
Ja mam 168 cm i ważę 51 kg- podobno mało ale zawsze tak miałam.
Ja mam prawie 36 lat a dają mi "góra" 22-23 lata - ale to mi schlebia:-):tak:
Choć miałam problem z tym,że nie zawsze mnie poważnie traktowano.Jak byłam w szpitalu to mi lekarz mówił "dziecko nie martw się jesteś młoda i jeszzcze dzieci będziesz miała".Myślał,że mam z 18 lat ale to już przesada!
Zmarszczki pod oczami mam więc wystarczyłoby się przyjżeć choć..........gin to patrzy nie na twarz hehe

a wiesz gin dziś do mnie właśnie powiedział, żeby się nie martwić, bo czasu mam dużo :eek: (ciekawe czy popatrzył na wiek):eek:
jak mi to mama mówi, że będziemy wiecznie młode :-) też miałam wpadki z wiekiem i jak czasem pomyślę to aż mi się śmiać chce :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do dni płodnych to jest ich ok 7-8 dni i serio owulka trwa od 6-24h. Co do terminu to różnie jest. Niektóre kobietki mają wcześnie inne później i zależy to też od dni cyklu. Zresztą co miesiąc owu może być w inny dzień :tak:

A co do suwaczka to też tak miałam i zmieniłam po prostu tło i mi wczytał (widocznie za duży jest).
ok dziekuje za info sprobuje z innym tlem jak radzisz
 
Kobietki uciekam do rodzinki, bo tato już dziś coś lepiej się czuje, a po 17:00 na dializy go zabierają.
:-)Zapomniałam się pochwalić, że zwolnienie na dzisiejszy dzień wziełam i się od rana obijam :-D
 
Przeczytalam na jednej stonie internetowej teraz ze wulaqcje ma sie w 14 dniu po dostaniu miesiaczki tylko 24h tak jak mowilas i dni plodnych jest 8 z tego co tam pisza jesli cykl ma sie 28 dni

Hej Svensonka ,:-)
Owulacja, jak już pisały dziewczyny, może być w różnym terminie. Faza lutealna, czyli ta po owulacji, jest raczej stała. Musisz obserwować śluz, dla mnie jest to trudne bo mam go bardzo mało, więc jak tylko się pojawia to zaczynamy działać, ale nie wiem co z tego wyjdzie
 
reklama
Hej Svensonka ,:-)
Owulacja, jak już pisały dziewczyny, może być w różnym terminie. Faza lutealna, czyli ta po owulacji, jest raczej stała. Musisz obserwować śluz, dla mnie jest to trudne bo mam go bardzo mało, więc jak tylko się pojawia to zaczynamy działać, ale nie wiem co z tego wyjdzie
No wiec mam ten sluz dosc konkretny ale ostatnio jakies dziwne brazowe plamy z tym tez sa ciekawe od czego moze z nerwow. A nazywam sie Skowron zeby bylo smiesznie he he
 
Do góry