reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Olej z wiesiołka jest w kapsułkach, np. oeparol lub poprostu olej z nasion wiesiołka. Ma wpłynąć na ilość i jakość śluzu. Ja biorę przez cały cykl, ale czytałam też, że przyjmowany jest tlko przed owulacją...
 
reklama
Olej z wiesiołka na poprawę śluzu, ale stosuje się go tylko w pierwszej fazie cyklu do owulacji, bo może wywołać skurcze macicy co w razie zafasolkowania wróży nie najlepiej.
 
No ja teścików w domu nie mam,ale na moim osiedlu jest apteka,która codziennie mnie kusi,by do niej po test wejść! :wściekła/y: :-p
Zobaczymy... U mnie ciężko ocenić,jak to w tym cyklu było,bo po tabsach one mi się brzydko rozregulowały. Wg kalkulatora niby w środę - tydzień temu była owulka. A wg suwaczka w sobotę. :zawstydzona/y: :sorry:

No nic,idziemy z Zuzią sprzątać,co bym nie "ocipiała". :sorry: :zawstydzona/y: :laugh2:


No wlasnie a moge spytac czy brdzo zle sie czulas po odstawieniu?


U mnie dziewczyny masakra 30dc test negatywny:-(,a samopoczucie masakra!!!
Brzuch boli,miewam mdlosci,dzis na zakupach oblewaly mnie zimne poty i bylo mi slabo-ludzie nie wiem to penie przez te tabsy...
 
Na razie nic nie można za dużo powiedzieć, masz ładny skok temperatury, więc i najprawdopodobniej ładny progesteron, ale dla pewności w 7-8dpo. możesz zbadać jego poziom.
Czy prolaktyna ma zwiazek z progesteronem? Bo ja go nie mialam badanego. Moze powinnam?
mój biedny małżonek wczoraj coś się dobierał, ale wierzcie mi jak nigdy nawet nie mogłam myśleć o serduszkowaniu... toteż strzelił mega focha i powiedział że on ma w tyle taki interes, że ja chcę tylko wtedy, kiedy się "opłaca" - no parodia normalnie... nawet nie dal mi się wypowiedzieć :-D dziś rano zakomunikował, że już nigdy nie będzie o to zabiegał... staje się kłodą a jeśli ja coś chcę to muszę się postarać :rofl2:
Gdzies to juz widzialam i slyszalam:-D
czy ktoras z was wie dlaczego jak @ mi sie spoznia albo jest za wczesnie (tylko nie w spodziewanym dniu) to nie mam zadnych dolegliwosci takich jak zwykle czyli bol brzucha i przyrost wagi (nieznaczny)??? ciekawa jestem czy ktos sie orientuje i ewentualnie potrafi mi wytlumaczyc bo dla mnie to dziwne:confused2:
Moze te inne cykle sa bezowulacyjne?
 
chiara1 i skowronek, dzieki za odpowiedz, no to wyprobuje w nastepnym cyklu bo w tym chyba juz za pozno (mam 9dc na 28)

maćku- nawet mi nie mow ze moze tak byc bo sa nieregularne odkad zaczelam sie starac:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochane staraczki,
obserwuję was tu uważnie i bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się udało.
Powiem wam szczerze, że człowiek tak bardzo bardzo bardzo cieszy się ok. 3 tc i 4tc, gdy przychodzą objawy ciąży to zaczyna się lekkie zmartwienie. Od rana do wieczora nudności, słaboty, kręcenia w głowie, wszystko mi brzydko pachnie :-:)-:)-:)-:)-( Oprócz tego nie wierzyłam, że kobiety w ciąży mogą mieć takie wahania nastroju, raz jestem przeszczęśliwa, a raz taka smutna, że siedzę i płaczę :( sama nie wiem z jakiego powodu.

Trzymam za was mocno piąstki, abyście zobaczyły upragnione kreseczki

P.S. Mam nadzieję, że ten okres złego samopoczucia przejdzie bo jest mi bardzo ciężko:-:)-:)-(, pamiętam jak mówiłam do męża, że jak zajdę w ciążę to z przyjemnością będę puszczała każdego pawika, a tu ryk i płacz, że słabo, że głowa boli
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry