reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej kochane.Przepraszam,ze nie pisałam ale czasu na prawde nie mam tyle spraw na głowie.OD dzisiaj jestem na l-4 ,miałam isc od czwartku ale wczoraj strasznie sie wywróciłam mam siniaka na całe udo!i chodzić nie umiem.Na szczescie nie upadłam na brzuch i upadłam na miękie bo na łózko.LEkarz powiedzial ze mam sie nie stresować bo na pewno wszystko jest git,i ze malenstwo ma tam amortyzacje.:-):-):-)Z ciązą wszystko ok.Objawów dalej brak.CZasem czuje kłucie to kość łonowa strasznie to nieprzyjemnej.Ale poza tym czuję sie fantastycznie!!Trochę mnie na buzi i dekolcie wysypało,ale nie ma żle.No i mam juz rozstępy na piersiach.Ale walczę z nimi i są coraz mniej widoczne:-):-)

Chciałam Wam powiedzieć ,ze od czwartku nie bede miała internertu:cool::cool:nie wiem jak długo to potrwa ale ok miesiąca na pewno:cool:,bo konczy nam sie umowa z neostrady,i bedziemy zamawiać jakiś inny,co jakiś czas bede pisała, jak bede u kolezanki.

Buziaki dla moich: Eijf,Emilchen,MMM,Martilli,Pati,Melisy,Wisienki,Kiciaq,Zielonej.Trzymam za Was kochane kciuki .I Myślę o Was często.A Tobie Pati serdecznie z całego serca gratuluje:tak::tak::tak:i zycze spokojnej ciązy.Takiej jak moja hihihi.


Mazienko kochana to super, ze u Was wszystko dobrze, bardzo sie ciesze :-) jestes jedna z tych szczesciar ktore ciaze przechodza bezobjawowo, super :tak: No my nadal probujemy wszystkie, ale mam nadzieje, ze juz wkrotce bedziemy sie z Toba dzielic uwagami o ciazy:-D trzymajcie sie cieplutko i do uslyszenia (napisania) :happy:
 
rudka
słuszna uwaga, tak samo o to ile się już staramy hahaha żałosne co?:cool2:
nie rozumiem:)
rudka
a jeszcze odnośnie tego spadku tempki to pisałam rano ,że własnie nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie ale poszłam spać po 1 , obudziłam się o 5 , po czym znowu za jakiś czas zasnełem i zmierzyłam o 7 , czyli od 5 do 7 nie było tej ciągłości 3 godzin snu i tym sobie tłumaczę taki spadek, ale jak @ przyjdzie to przestane sobie tłumaczyć;-)
kazda z nas jakos To(mam na mysli trudnosc zajscia w ciaze) sobie tłumaczy...jesli pomaga to czemu tak nie robic dalej....
 
dziecko daj sobie wreszcie spokoj.i nam przy okazji!pomylilas forum!pewnie jest jakies dla tych co maja problemy ale innego typu!
 
tak po pierwsze to nie przepadam by ktos kogo nie znam nazywal mnie 'kochana""kolezanka" i takimi podobnymi.

maziu-witaj.uwazaj na siebie i nie obijaj sie.pomyslalam ze moze chociaz pobedziesz troche z nami na forum ale piszesz o inetrenecie...szkoda.a my jak widzisz dalej brniemy w staraniach...
 
reklama
kusska
miałam okazję zwiedzić prawie całą skandynawię , zawsze myślałam że w norwegii jest strasznie zimno , ach jak bardzo się myliłam :-) pięknie jest:-)

oj tak to fakt ze jest pieknie ale zimno tez jest jakies 250 km odemnie juz sypie snieg wiec nie ma lekko wszystko zalezy jak wysoko na polnocy i jak wysoko nad poziomem morza sie mieszka. ja mieszkam mniej wiecej w polowie długosci Norwegii, ale nad oceanem i tu klimat jest lagodniejszy.
a wogóle to patrzylam na twoj wykres i (w celach edukacyjnych pytam) taki spadek tempki jak u ciebie dzis moze zwiastowac nadejscie @??? nie zycze ci tego broń Boże ale gdzies juz tu czytalam cos podobnego i chce sie upewnic
 
Do góry