reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

rudka
testowałam w niedziele i poniedziałek , oba negatywne ,ale @ dalej nie ma, jak nie przyjdzie to zatestuję znowu w niedziele, chociaż patrząc na tempke to pewnie dostanę...
8wyglada to nieciekawie ale poki nie ma @ poty nadzieja
czytam wasze posty od 2godzin i chciałam się spytaĆ o co chodzi z tą malwina , gwiazdeczką.
przepraszam że o to pytam
ona tez o to pytała:cool: chyba takie schizofreniki lubia wiedziec co inni sadza na ich temat......
 
Ostatnia edycja:
reklama
rudka
a jeszcze odnośnie tego spadku tempki to pisałam rano ,że własnie nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie ale poszłam spać po 1 , obudziłam się o 5 , po czym znowu za jakiś czas zasnełem i zmierzyłam o 7 , czyli od 5 do 7 nie było tej ciągłości 3 godzin snu i tym sobie tłumaczę taki spadek, ale jak @ przyjdzie to przestane sobie tłumaczyć;-)
 
hej kochane.Przepraszam,ze nie pisałam ale czasu na prawde nie mam tyle spraw na głowie.OD dzisiaj jestem na l-4 ,miałam isc od czwartku ale wczoraj strasznie sie wywróciłam mam siniaka na całe udo!i chodzić nie umiem.Na szczescie nie upadłam na brzuch i upadłam na miękie bo na łózko.LEkarz powiedzial ze mam sie nie stresować bo na pewno wszystko jest git,i ze malenstwo ma tam amortyzacje.:-):-):-)Z ciązą wszystko ok.Objawów dalej brak.CZasem czuje kłucie to kość łonowa strasznie to nieprzyjemnej.Ale poza tym czuję sie fantastycznie!!Trochę mnie na buzi i dekolcie wysypało,ale nie ma żle.No i mam juz rozstępy na piersiach.Ale walczę z nimi i są coraz mniej widoczne:-):-)

Chciałam Wam powiedzieć ,ze od czwartku nie bede miała internertu:cool::cool:nie wiem jak długo to potrwa ale ok miesiąca na pewno:cool:,bo konczy nam sie umowa z neostrady,i bedziemy zamawiać jakiś inny,co jakiś czas bede pisała, jak bede u kolezanki.

Buziaki dla moich: Eijf,Emilchen,MMM,Martilli,Pati,Melisy,Wisienki,Kiciaq,Zielonej.Trzymam za Was kochane kciuki .I Myślę o Was często.A Tobie Pati serdecznie z całego serca gratuluje:tak::tak::tak:i zycze spokojnej ciązy.Takiej jak moja hihihi.
 
reklama
hej kochane.Przepraszam,ze nie pisałam ale czasu na prawde nie mam tyle spraw na głowie.OD dzisiaj jestem na l-4 ,miałam isc od czwartku ale wczoraj strasznie sie wywróciłam mam siniaka na całe udo!i chodzić nie umiem.Na szczescie nie upadłam na brzuch i upadłam na miękie bo na łózko.LEkarz powiedzial ze mam sie nie stresować bo na pewno wszystko jest git,i ze malenstwo ma tam amortyzacje.:-):-):-)Z ciązą wszystko ok.Objawów dalej brak.CZasem czuje kłucie to kość łonowa strasznie to nieprzyjemnej.Ale poza tym czuję sie fantastycznie!!Trochę mnie na buzi i dekolcie wysypało,ale nie ma żle.No i mam juz rozstępy na piersiach.Ale walczę z nimi i są coraz mniej widoczne:-):-)

Chciałam Wam powiedzieć ,ze od czwartku nie bede miała internertu:cool::cool:nie wiem jak długo to potrwa ale ok miesiąca na pewno:cool:,bo konczy nam sie umowa z neostrady,i bedziemy zamawiać jakiś inny,co jakiś czas bede pisała, jak bede u kolezanki.

Buziaki dla moich: Eijf,Emilchen,MMM,Martilli,Pati,Melisy,Wisienki,Kiciaq,Zielonej.Trzymam za Was kochane kciuki .I Myślę o Was często.A Tobie Pati serdecznie z całego serca gratuluje:tak::tak::tak:i zycze spokojnej ciązy.Takiej jak moja hihihi.


Kochana życze ci powodzenia całuski papa
 
Do góry