reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wiesz ja to nigdy nie wiedziałam, ale z racji tego, ze się udało mi w tym cyklu, to było tak:
- dwa dni przed owu wieczorem, w dzień owu wieczorem, dzień po owu rano, po południu i wieczorem i nastepnego dnia rano i wieczorem.
Nie wiem kiedy zaskoczyłam, ale z tego wynika, ze trzeba dużooooooo :tak: razy próbować.

bo z tego co sobie zrobiłam suwaczki to wyszło że za 5 dni mam dni płodne od 3 do 11 października
 
reklama
Ale tempo poszlam tylko sobie herbatke zrobic, a tu 5 stron:sorry:

chlip chlip ... jedna grubaśna krecha aż bije po oczach ! :-(
ale nic tam @ nie ma więc kto powiedział że mi ten test musi od razu wyjść :-p he he

Marti super podejscie;-)

Witam
Forum czytam juz od jakiegoś czasu, w końcu postanowiłam coś napisać:happy:
Mam juz córkę Helenkę, teraz staramy się o rodzeństwo dla niej, to juz nasz 3 cykl starań.
Trochę mamy utrudnioną sytuację bo M pracuje 2 tygodnie po za domem, mam jednak nadzieję że w końcu się uda:-)
Pozdrawiam

Witamy i zyczymy owocnych staranek:tak:

wczoraj powinnam mieć, dzis moj 31dc

Eno kobieto niezle juz:-)
Wiesz ja to nigdy nie wiedziałam, ale z racji tego, ze się udało mi w tym cyklu, to było tak:
- dwa dni przed owu wieczorem, w dzień owu wieczorem, dzień po owu rano, po południu i wieczorem i nastepnego dnia rano i wieczorem.
Nie wiem kiedy zaskoczyłam, ale z tego wynika, ze trzeba dużooooooo :tak: razy próbować.

O matko:szok: ja tyle razy bym nie dala rady:sorry: nawet dzien po dniu ja wysiadam:sorry:
 
reklama
Do góry