reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Czesc! Jestem mama dwoch chlopcow i marzy mi sie trzecie dziecko:) Oczywiscie "planujemy" dziewczynke;-)Lykam wapn , magnez i wit c zeby zakwasic ph i staram sie wcelowac kilka dni przed owulka a co tam nie zaszkodz sprobowac, prawda?
no pewnie!
pati też celowała na dziewczynke i wczoraj obwieściła że udało się zajść, teraz pozostaje czekać na efekty ;-)
 
reklama
To super! Gratulacje dla Pati. Ile dni przed owulka byly staranka zastanawiam sie czy 4 dni przed to nie za duzo? Moze powinnam skrocic do 3?
a to musisz zaczekać aż pojawi się na forum i jej pytać , wiem tylko że w tym cyklu robiła testy owulacyjne

Wiem agapas wo w zeszłym miesiącu!
no a mazia to już ma 12tc i sandra też jakoś sporo już :-) ja też tak chcę :-)
 
reklama
mysle ze podczas staran bardzo wazne jest nastawienie:tak: i trzeba liczyc z tym ze im bardziej bedziecie chcieli zajsc w ciaze tym wasze starania beda trwac dluzej
lepiej chyba sobie jest wmawiac ze chce sie miec gestsze/dluzsze wlosy albo ze chce sie wygrac w totka niz myslec nonc stop CHCE ZAJSC W CIAZE:-)
i zacznijscie testowac dopiero jak wam sie zacznie spozniac@;-)
 
Do góry