reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ja tam pieksa nie szukam :eek:... mam już kudłatą córkę - labradorkę :-D;-)
Jest z nami o rok dłużej niż córeczka i oprócz tego, że gapa z niej niesamowita i lnieje non stop jest przesympatyczna. Dogadują się z małą coraz lepiej. A cierpliwości mógłby się od niej uczyć niejeden dorosły, np.ja:zawstydzona/y:
 
reklama
TESTUJĄCE:

Wisienka83 - 24 lub 25 września
emilchen - 24 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
scorpioniczkaa - 30 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
Marzi55- 5 października
kusska - 6 października
jagódka1231- 9 paxdziernika
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
Biedroneczka1980
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
agast22
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
 
... nie wiem dlaczego (moze z głodu :) ) ale przypomniała mi się reklama serków hochland jak mały chłopczyk na koniec reklamy mówi "FAAAAJNIE" :tak: Super są te reklamy :) Albo reklama jak małe bobaski się smieją :) hihi Razem z mężem jak ją widzimy to juz się smiejemy i czekamy na ostatniego który jest Przecudny z tym swoim śmiechem :)

My też z moim mężem uwielbiamy ta reklamę...:-)
 
Witajcie kochane!!

co za wiadomość!!

[/attach]
jestem w ciazy,bede mama po raz trzeci!!!

GRATULUJE!!!!I poproszę o fluidki!!

Wow gratuluje :-)

Jakiś dłuższy zastój był, ale widzę się towarzystwo rozruszało ;-)
Mnie coś podbrzusze czasami pobolewa, pewnie @ przyjdzie jak nic :-(


Do mumuś mam pytanko - czy wasze pociechy jakoś was naciskają na potomstwo?? moja córka co kilka dni mnie pyta kiedy w końcu pójdziemy po braciszka, a kiedy mówie, ze musimy poczekać to mówi, że jej przykro. A mi jeszcze gorzej przykro sie robi :-(

Mój synek nie pyta o rodzeństwo,bo nie bardzo jeszcze umie zrozumieć co to brat czy siostra,ale pięknie potrafi zająć się maleństwem:-D szczególnie na spacerze z wózkiem:-D aż byłam zszokowana jego zachowaniem...

A tak nawaisem ... to dla dzieci są piękne ubranka :) zarówno dla maleństw jak i starszych ;-) Jak przechodzę obok sklepów dla dzieci to zawsze lukam na witrynę sklepową :tak: i usmiech wtedy murowany :)

Ubranka są prześliczne, ceny również niestety....:wściekła/y:

U mnie 11 dc - boli mnie podbrzusze,kłują jajniki,czy to zbliżająca się owulacja?hmm...przytulanka w toku....te hormony wykończą mnie,a raczej mojego męża,którego ciągle bym maltretowała taką mam chcicę....:-D
 
chetnie napisze objawy i wszystko ale jak odbiore najstarsze dziecko ze szkoly,ok;-):-)buzki i powodzenia dla wszystkich.moge napisac tylko ze mam okropne pryszcze:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry