reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Tak, dobrze widzisz. Ostatnio norma bylo 34 dni, ale 2 miesiace temu bylo 38 dni.
Moj awatarek mowi skad jestem :)

długie masz te cykle, a jeszcze wczesniej niż te 34 tez takie miałaś?? brałas tabletki kiedyś czy po prostu od zawsze masz takie długie??

mnie sie wydaje że jednak ten cykl bezowulacyjny jest:-(

hmmm nadal nie wiem skad jesteś :zawstydzona/y: jakas gapa jestem i nie wiem gdzie to jest napisane:zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Eijf ja temp. mierzę po wstaniu róznica wynika z tego że różnie wstaję. testy robiłam i nic . @ trwał jak zawsze 3 dni. Co ja piszę nie test a testy bo tez miałam nadzieję a przed @ miałam 37,7.:confused:
aha,to po prostu widocznie masz wysoka temperature w I fazie.Bo 37 a 37,7 to juz duza roznica.ja myslalam ze przed @ i po niej mialas w okolicach 37 i ze to moglo oznaczac ewentualna ciaze.powodzenia w probach
 
Hope, trzeba poczekać na następne temperatury, ale ta dzisiejsza jest bardzo ładna, wyższa od kilku poprzednich więc ja tu widzę dzisiaj skok (oczywiście tak tylko sobie prognozuję, bo to się okaże...) i to by oznaczało, że owulacja właśnie nastąpiła w ostatnich dniach. Ale z tym prowizorycznym wyznaczeniem owulacji przez FF to bym, się chyba nie zgodziła... Ale cytując eijf, nie jestem nieomylna ;-)

Rocznik 83 rządzi :cool2: to już chyba 4 jesteśmy (wisienka, marlenka, selena i ja)
 
nie dziękuje aby nie zapeszyć. I wzajemnie :cool2:. Dziś drugi dzień z 2 kreskami na teście, więc znów "miły wieczór". A nasz pierworodny na koloniach :cool2::cool2:. Będzie się działo ale co tam najważniejsze aby EFEKT BYŁ PIORUNUJĄCY !!!:sorry2:
 
długie masz te cykle, a jeszcze wczesniej niż te 34 tez takie miałaś?? brałas tabletki kiedyś czy po prostu od zawsze masz takie długie??

mnie sie wydaje że jednak ten cykl bezowulacyjny jest:-(

hmmm nadal nie wiem skad jesteś :zawstydzona/y: jakas gapa jestem i nie wiem gdzie to jest napisane:zawstydzona/y::sorry2:
A jesli bezowulacyjny i @ sama nie przyjdzie to kiedy isc na wywolanie?
Pigulki skonczylam brac rok temu(musialam je brac pol roku po ciazy pozamacicznej).Cykle przez kilka lat wczesniej mialam nieregularne, ale raczej dlugie, raz nawet 39dni.
Mieszkam w kraju arabskim.
 
Hope, trzeba poczekać na następne temperatury, ale ta dzisiejsza jest bardzo ładna, wyższa od kilku poprzednich więc ja tu widzę dzisiaj skok (oczywiście tak tylko sobie prognozuję, bo to się okaże...) i to by oznaczało, że owulacja właśnie nastąpiła w ostatnich dniach. Ale z tym prowizorycznym wyznaczeniem owulacji przez FF to bym, się chyba nie zgodziła... Ale cytując eijf, nie jestem nieomylna ;-)

Mi tez cos nie pasuje-bo ten sluz, stad mje pytanie.
Ale dzisiaj juz wariowalam-doszukiwalam sie owu w dniach, gdy niedokladnie mierzylam:zawstydzona/y:, bo przeciez za wczesnie jeszcze na jakiekolwiek objawy fazy lutealnej....
 
A jesli bezowulacyjny i @ sama nie przyjdzie to kiedy isc na wywolanie?
Pigulki skonczylam brac rok temu(musialam je brac pol roku po ciazy pozamacicznej).Cykle przez kilka lat wczesniej mialam nieregularne, ale raczej dlugie, raz nawet 39dni.
Mieszkam w kraju arabskim.

ja bym ci jeszcze radziła poczekac moze @ sama przyjdzie po kilku dniach,
ja najdłuższy po tabsach mialam 40 dni ale z tego co czytałam to niektóre dziewczyny po 60 a nawet 100 dni mialy ale tak długo to chyba nie warto czekać...
nie martw sie i cierpliwie czekaj:blink:

ehh widzisz gapa ze mnie bo przecież na obrazku wielbłądy są:-D:-D
 
reklama
Do góry