reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Hej dziewczynki:) Witam się z rana:) U nas dziwna pogoda... Cały dzień upał ok.30 stopni a wieczorem ulewa i burza.
Tak sobie myślę, ze skoro tak ciężko zajść w ciążę to ska sie biora "wpadki"?
Ja zaczęłam mierzyć temperaturę. @ nadal sie nie pojawiła ale cierpliwie czekam. Postaram się ogarnać ten program do wpisywania temperatur i wkleję swój cykl mam nadzieję, ze pomożecie w interpretacji:) Na razie mam 29dc 35,89, 30dc 36,2. Wydawało mi się, ze temperatura przed zblizającą się @ powinna być wyższa... ale nie znam się na tym. Zobaczymy co będzie dalej...
Buziaki dla wszystkich:* Miłego dnia:)
 
hej ....

tak pogoda różna ale ja dosłownie czekam na te deszcze wieczorne bo wtedy powietrze jest o wiele inne ---- da sie zyć a ja nie znosze upalow:)

dzisiaj rano wstałam o 4,30:) malej sie piciu zachcialo hehe. i stwierdzialam ze zrobie tescik ( i tak mam 2 :)), zrobilam i NIC zasnelam, ale za jakies 40 min sie obudzilam patrze a tam jest II kreseczki, obudzialm sie szybciutko:-)

kurcze znowu jakas nadzieja we mnie wskoczyla, chociaz staram sie nie nastawiac tak strasznie bo wiem ze 40 min to za dlugo:)

jutro kupie jeszcze jeden test, a jak miesiaczki nie dostane do piatku to smigam na krew:)

BUZIACZKI:-D
 
Super:) A wytrzymasz do jutra? Ja bym juz dzis zrobiła kolejny test:)
Ja też nie lubię upałów. Źle się wtedy czuję.
Rób test jeszcze jeden i daj znać co wyszło. Trzymam kciuki:) Nie gratuluję jeszcze żeby nie zapeszyć:)
 
dokładnie evellcia, nie gratulujemy, żeby nie zapeszyć:)Ja przed terminem też ijrzałam II kreski na teście- drugą jaśniejszą, ale widoczną gołym okiem. 2 dni przed @ robiłam hcg i wyszło <2, tak, że test się pomylił..okres się skończył, dzisiaj rano mierzyłam tem. i mam 37, czy któraś to rozumie?JA tydzień temy, 4 dni porzed @ miałam taką silną potrzebę przytulania- aż mój mąż się dziwił, no ale krwawienie było ( krótkie, ale było), a dzisiaj rano temp. 37. Normalnie mam taką temp. w II fazie...sama nie wiem..może zrobię testa dla pewności...doradżcie dziewczyny, bo zaczynam się stresować...:no:
 
No ogolnie cieżko bedzie ale dzisiaj w sumie rano robilam takze jutro zrobie znowu:)

ehh to by było zbyt piękne.....................
 
reklama
No probuje o tym nie myslec takze tak jak pisalam jade z mala do babuszki i zleci mi dzien pozniej kino itd:)

ale buziak tak czy siak mi sie :-D

w kazdym razie do weekendu powinno sie okazać:)

ehehh jednak jestem podekscytowana...........:happy2:
 
Do góry