reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
właśnie wysłałam męża po żel nawilżający, jak myślicie nie będzie przeszkadzał plemniczkom w dotarciu do celu??
 
właśnie wysłałam męża po żel nawilżający, jak myślicie nie będzie przeszkadzał plemniczkom w dotarciu do celu??
Ja mialam kiedys taki zel w rozowej tubce chyba jakos sie nazywal zel K i babka mi go polecila w aptece, wiec najlepiej zeby poszedl do apteki i tam mu poradza
 
Dziewczyny proszę Was, będzie tak jak razem z mężem będziemy chcieli, łatwo się mówi idź do lekarza, gdzie no powiedzcie gdzie !!!!!!!. Tutaj w Nl, gdzie ani ja ani mąż nie zna holenderskiego, nie wiem gdzie się kierować. Do Polski owszem ale busy nie jeżdżą tak ja bym chciała, każdemu to się tak wydaje dzwonisz masz. Jeśli się okaże ze to nie ciąża to co, świat mi się nie zawali, będę się z mężem starać od nowa, a krwawienie wiele kobiet ma podczas ciąży, ja się nie martwię o moją ciażę tak jak Wy, nie mogę myśleć że coś jest nie tak.
 
reklama
Do góry