reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no ja już nie mam słów na Was :-D czytałam chyba pół godziny, zanim tu dotarłam!!! napisałyście ponad 30 stron od rana :szok:

krewetka, gratulacje!!!

wisienka, jestem już, ja byłam w pracy i zazdroszczę Wam, ze macie takie prace, że sobie mozecie siedzieć na forum :szok: ja to jestem w ciągłej robocie i to w dodatku nie przed kompem... a co do Twojej tempki to ja się już wypowiadałam, jeśli jest czysto to jest nadzieja :-)

martilla mój mąż też jest starszy ode mnie o 1,5 miesiąca :-D a rocznik ten sam. Daj znać jak przeżył to badanie nasienia!

oj dziewczynki ja mam wrażenie, że niestety będę musiała trochę opuścić forum wraz z nowym rokiem szkolnym, bo nie będę miała czasu tyle siedzieć na necie, a już pisałam, że w pracy to ja mam tylko pracę i nie mam szans na forum...
 
reklama
Co Wy się tych testów tak boicie? Skoro pogodziłaś się z tym, ze nie wyszło w tym cyklu to możesz sie tylko pozytywnie zaskoczyć:) Ja jakbym miała jakiekolwiek podejrzenia to bym testowała:) W tym cyklu zrobiłam już 4 czy 5 testów. A jakbym zobaczyła chociaż cień cienia to testowałabym codzienni aż ujrzałabym dwie grubaśn e krechy:) A później od razu do gina bym leciała. Ja lubię mieć pewność, ze wszystko jest ok i ze to nie wytwór mojej wyobrźni cy bląd testu... Nie chciałabym zyć w przekonaniu, ze jestem w ciąży a za jakiś czas dowiedzieć sie, ze jednak nie. Ale każdy robi jak uważa.
Wedlug mnie Roble źle postępujesz. Z całego serca życzę Ci zeby to była fasolka ale co jeśli sie okaże, z to nie to? Lekarz nie może Cię zbadć prez elefon ani stwierdzić czy te plamieni które masz są groźne czy nie. A tym bardziej nie jest w stanie przez telefon potwierdzić ciąży. Nie zrozum mnie źle ale w ogóle nie rozumiem Twojego postępowania i toku myślenia.Przepraszam jeśli Cię uraziłam bo nie taki miałam zamiar:)
Nie denerwuj sie tak, Jezeli chodzi o mnie to za duzo razy juz beczalam , lecze sie naprawde i juz jest lepiej kilka miesiecy temu nie moglam myslec o dziecku bo mnie mdlilo i wszystko bolalio, caly czas ryczalam. Teraz juz ten etap mam za soba, nie chce zepsuc calej tej pracy wiesz?? Terapia jest dla mnie nadzieja na normalne zycie i nie chce wrocic do atakow jakie mialam bo to ciezkie przezycie.....
aco do Robale to masz racje, ale zrobi co zechce, ja wam zycze jak najlepiej:tak:
 
Coś w tym jednak jest, że jak się spinamy to nic nie wychodzi... ale na jakiej podstawie organizm może się aż tak podświadomie blokować... za małą mam głowę aby to pojąć...:zawstydzona/y:
Mi moj lekarz powiedzial ze stres moze wylywac na ilosc produkowanych hormonow wiec jezeli ktos bardzo sie stresuje tym zeby zajsc moze podswiadomie wplywac na produkcje hormownow....niestety:angry:
 
Coś w tym jednak jest, że jak się spinamy to nic nie wychodzi... ale na jakiej podstawie organizm może się aż tak podświadomie blokować... za małą mam głowę aby to pojąć...:zawstydzona/y:
Nie tylko Ty, istota tkwi w naszej psychice ktora robi z nami co jej sie podoba. psuje nas od srodka, a potem wychodza fizyczne dolegliwosci, tak jak u mnie.:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry