reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:zawstydzona/y:a ja już chyba nie mam złudzeń że @ przylezie bo coś zauważyłam lekki róż :-( trochę smutno, ale jak to mówiły dziewczyny na pewno się ciąża zagnieżdża :laugh2::laugh2::laugh2: w takim układzie zaraz dzwonię do ginka i umawiam się na przyszły czwartek na wizytę niech coś zadziała ze mną w końcu :tak:
dokładnie tak zagnieżdża się i dlatego są plamienia:tak::-D bardzo się cieszę że myslisz pozytywnie.
Witam
Staramy sie od jakiegoś czasu ,teraz cykl stymulowany clo i bromergonem,owulka była około11dc,dziś 20dc,piersi bolą mnie po bokach i podbrzusze ciągnie ,amm nadzieję ze sie nie wkręcam
witamy:tak:
no te tesciowe hheheh a moja gada ze ja 2 dzieci w domu to bieda jest i wpierdala sie tam gdzie nie trzeba wic ja ja zlewam i nieprzejmuje sie i przestałam z nia o tych rzeczach gadac wogole gadam z nia o pogodzie :)
jestem ciekawa czy to moje endometrium (przypomniała mi sie nazwa ) zagniezdza sie . achchch:-(
zagnieżdża się i koniec inaczej masz nawet nie myśleć kochana:tak: a teściowe są po to żeby utrudniać nam życie.one wszystko wiedzą najlepiej a my jesteśmy tylko głupimi żonami ich kochanych synków:-D
Cze dziewczyny!
Piekna pogoda za oknem, a jakas nie bardzo dzisiaj jeste... Rano nie moglam sie obudzic, caly czas mi zimno i jeszcze mnie glowa pobolewa:no:


Trzymamy kciuki!!! :tak:


A nie pisalas kiedys,ze masz siostre bliznaczke?:confused:


No a nie masz teraz owulki czasem?


Powiem Ci tak - podobne sytuacje zdzazaja sie i u mnie. Zarowno ze strony rodziny M, jak i od mojej siostry... Ale napisze o tym innym razem, bo dzisiaj nie mam natchnienia.... Wiec nie jestes sama. I smialo pisz, co Ci na watrobie lezy - dzis my wysluchamy Ciebie, jutro Ty nas...:tak:
Musze sie chwilke polozyc...
Maćku może i mam owulke,chociaż pewna nie jestem ale żeby aż TAK bolało?:-( przykro mi kochana, że masz gorszy dzień<tulam>
 
reklama
Tośka normalnie strach się bać, widzę że agresorek z Ciebie :tak::laugh2:, ale masz rację wybuchnij w końcu i niech się obrażą ale po głowie nie daj sobie skakać, a twój W powinien powiedzieć swojemu (bratu-tak chyba) że jak ma jakąś sprawę do niego to niech nie angażuje w to mamusi tylko niech ma jaja i sam poprosi o pomoc :tak:

kiedyś myślałam nad założeniem stronki internetowej www.szagierjełop.pl
a na jego wyczynam bestsellera bym miała :-)

nerwa mam dzisiaj takie ze bez kija nie podchodź - i do tego mój W. jakiegoś focha walnął i musze się z nim pokłócić :tak:
 
kiedyś myślałam nad założeniem stronki internetowej www.szagierjełop.pl
a na jego wyczynam bestsellera bym miała :-)

nerwa mam dzisiaj takie ze bez kija nie podchodź - i do tego mój W. jakiegoś focha walnął i musze się z nim pokłócić :tak:

a co tam jeśli ma być Tobie lżej to wal gdzie popadnie :laugh2::laugh2:

a ta stronka to dobry pomysł, mój R ma dwóch braci i mieszkają z mamusią jeden ma 30 lat :szok: i żadnych planów typu dziewczyna :szok:, ale co tam tak sobie myślę że dobrze że ja tego mojego wyrwałam bo też by był taka ciepłą kluchą :laugh2:
 
kiedyś myślałam nad założeniem stronki internetowej www.szagierjełop.pl
a na jego wyczynam bestsellera bym miała :-)

nerwa mam dzisiaj takie ze bez kija nie podchodź - i do tego mój W. jakiegoś focha walnął i musze się z nim pokłócić :tak:
ojojoj to będzie dzisiaj dym:laugh2: to ostrzeż M żeby sobie tego kija znalazł bo do domu nie wejdzie:-D:-D:-D czasem tak trzeba.wyładować się, oczyścić atmosferę,pokrzyczeć.a na tego Twojego szwagra to rzeczywiśie brak słów, jaki z niego pacan.

Chyba jednak musze sie zdrzemac - chcialam wejsc na ta strone:-D
Maćku rozwaliłaś mnie na łopatki:-D:-D:-D tak,tak,zdrzemnij sie kochana:tak::laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
przepraszam ze tak malo sie udzielam ostatnimi czasy ... :(
ale mam prosbe wlasnie szykuje sie do ginka i prosze was bardzo -trzymajcie za mnie kciuki zeby ten pecherzyk dominujacy choc jeden byl a moze az jeden ale zeby byl :(
boje sie jak cholera ide sie szykowac bede pod wieczor buziaczki kochane... stresa am jak nie wiem :/ :(
 
przepraszam ze tak malo sie udzielam ostatnimi czasy ... :(
ale mam prosbe wlasnie szykuje sie do ginka i prosze was bardzo -trzymajcie za mnie kciuki zeby ten pecherzyk dominujacy choc jeden byl a moze az jeden ale zeby byl :(
boje sie jak cholera ide sie szykowac bede pod wieczor buziaczki kochane... stresa am jak nie wiem :/ :(
trzymam kciuki najmocniej jak potrafię kochana za piękny pęcherzyk a najlepiej dwa:-) obyś wyszła od ginka z uśmiechem na twarzy.trzymaj się cieplutko i nie stresuj się już:tak:
 
przepraszam ze tak malo sie udzielam ostatnimi czasy ... :(
ale mam prosbe wlasnie szykuje sie do ginka i prosze was bardzo -trzymajcie za mnie kciuki zeby ten pecherzyk dominujacy choc jeden byl a moze az jeden ale zeby byl :(
boje sie jak cholera ide sie szykowac bede pod wieczor buziaczki kochane... stresa am jak nie wiem :/ :(

mocn mocno trzymam kciuki
 
Missiiss zaciskam mocno i życzę pięknych pęcherzyków!!! Daj szybciutko znać.

Tośka z tą stroną to dałaś czadu...uśmiałam się jak nie wiem!

batonik24 oby to nie była wredota @. Gratuluję pozytywnych myśli!

Ja dzwoniłam do ginka i ok 17 mam przyjść...ale pewnie pacjentek sporo więc mnie nie zbada. Właśnie obliczyłam że dzisiaj to już 33dc...a myślałam że @ przylezie po 28! No cóż...wredota to wredota.
 
reklama
;-)musiałam lecieć do sklepu bo mój R dzwonił i zażyczył sobie na obiad naleśniczki :-p coraz bardziej zaczynam go podejrzewać, wczoraj wyciągnął mnie wieczorem do sklepu po żelki dziś naleśniczki :laugh2: to nie tak miało być;-) z dwojga złego to już niech chociaż on będzie w ciąży :-D:-D
 
Do góry