reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

MALAPRALIONKA ale ja wyliczalam tylko dlatego ze bardzo pragniemy z mezem syna dlatego chcielismy sie wstrzelic w owulacje zeby byl chlopiec :zawstydzona/y: ciekawe co bedzie w piatek bo w piatek bede robic bobo testa dzis kupilam ale tamte z allegro tez jeszcze mam

a komplecik na prezent dla meza juz przyszedl ci???

A to dlatego;-)
Moj mezus jest pewien ze bedziemy mieli dziewczynke, nei wiem skad ten pomysl wzial:-D
Mowicze wysypka to na dziewzynk - bo wysypalo mnie n cslym ramieniu

Ja ie dziwe ze trafilismy bo ostatnio celowalismy 28 grudnia (potem ju nie bylo mozliwosci) a owulacja "podobna wypadala" jakos sylwester, nowy rok
 
reklama
to bardzo dobrze ze za 1 razem a jak zobaczysz 1 usg i uslyszysz bicie serduszka to napewno sie poryczysz ja ryczalam jak bober po wyjsciu takze na schodach stalam w szpitalu i palakalam to ludzie jak przechodzili to sie pytalo co sie stalo ze placze a ja sie cieszylam bo sie balam ze drugi raz uslysze ze plod bez widocznej akcji serca ale serduszko bilo cala moca :tak:
 
Ale jakis taki strach jest we mnie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:happy2:
Dzisiaj mam dreszcze a na twarzy jestem goraca i mam czerwone poliki:baffled:
 
A ja przed chwilą zrobiłam sobie i wrąbałąm pizze:p
Jakoś tam Mnie naszło.
Myślałam ze moze ta głowa to z głowu boli ale jak widac nie:-( to sie w takim razie spróbuje zdrzemnąć:blink:także uciekam :sorry::sorry:
 
No kartki napewno:-)
W piatek jade na badanie to od razu rzeczy zakupie potrzebne do ich zrobienia

Myslalam o tekscie w stylu
GRATULACJE za 9 miesiecy zostaniesz babcia

Ale mezus mowi ze napisac w sensie ze bejbik pisze
ze za 9 miesiecy sie zobacza, ze juz teraz przesyla im prezent itp


Oj wrazenia to ogromne, tym bardziej ze to pierwszy raz i nie wiem co sie ze mna dzieje...
Myslisz ze to naprawde pozytywny test??
 
reklama
test jest pozytywny na 100% a kreska blada bo test robiony przed terminem @ a ja to bym juz nawet na bete nieszla tylko do gina odrazu sie umawiala on cie zbada i powie co i jak i da skierowanie na usg no i wtedy sie umowic na usg i czekac na ten piekny termin:tak:
 
Do góry