reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
brzuch nie boli... piersi wrażliwe na maksa od ponad tygodnia...

ale już widzę pierwsze znaki @
i mam skopany humor :no:
nie martw sie na poczatku ciazy humor tez jest skopany;-) jest
jeszcze szansa trzymam za Ciebie mocno kciuki:tak: bedzie dobrze!!!moze razem w jednym czasie zafasolkowalysmy hihi fajnie by bylo:-D
 
Dzień dobry. ;-)

a bo mój gin powiedział (był 20 dc), że mu to wygląda na II fazę cyklu (że owulki nie miałam) i mnie tym załamał :-( nie brał nawet pod uwagę długich cyklów tylko powiedział, że trzeba je zmniejszyć do max 35 dni :confused2:

Tu jest fajny kalkulator dni płodnych:
Gazeta Bezpłatna ECHO
i by wychodziło, że jutro powinnam mieć owu :szok: cholercia, może nic straconego :eek: może Bozia się zlituje i da fasolkę :eek::-p

Wg tego kalkulatora,owulację miałam w środę,czyli wtedy,kiedy też serduszkowaliśmy. :-D

Zuzia dzisiaj w przedszkolu dostała prezent od Mikołaja,bo niby tam wczoraj worek zostawił :-p - słodycze,kredki i puzzle - bardzo się ucieszyła! :tak: :-)
 
Oj Agutka trzymam mocno kciukasy :-):-):-)
buziaki
Powodzenia dla wszystkich staraczek, mam nadzieję, że niedługo tu wszyscy pochwalą się dwiema kreseczkami:)
 
Milusia,wg 28 - dniowych cyki, @ powinna przyjść już 16.12 ... Jak mi się nie pokaże przez noc,to wtedy tego 16tego,chyba,zatestuję. ;-) Ale to jeszcze tyle dni... :-(
Wiem,że są testy które ciążę mogą wykryć 5 czy 6 dni przed @ ... Czyli 10 dpo. Czyli w piątek. Co robić? :-( :zawstydzona/y:
 
Agutka, ja zrobiłam 7 testów:) Powiem tak, że najsłabsza kresunia wypadła na bobo teście, a najmocniejsza na teście strumieniowym, test robiłam dzień po spodziewanej@ i na strumieniowym wyszła wyraźna krecha:)
ja radzę poczekaj:) nic się nie stanie:) a pewność będziesz miała niemal 100%
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry