reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ewcia mój M ostatnio stwierdził że chyba mam już na tym punkcie obsesję!!!
Nie przejmuj się - faceci są po prostu inni, inaczej to odbierają, to naturalne. Nie znaczy to, że im nie zależy na maleństwie.:tak: Pomyśl, czy wolałabyś, gdyby twój M bzikował, tak jak Ty czy inne staraczki? Ciężko by wtedy było. :sorry: Dzięki spokojnemu podejściu naszym mężczyzn, łatwiej jest nam osiągnąć równowagę i spojrzeć z dystansem na nasze problemy. :tak:
 
cześć kobietki wy moje:-)

zielona
tak jak prosiłaś jeszcze nie gratuluję, ale po cichutku mam nadzięję,że to , to! I trzymam kciuki ! Goń na bete jutro !

ja nie dawno wstałam , po nocnych harcach z mężem poszłam spać koło 2 :-D i jestem nie przytomna:-) więc nie doczytałam która to zaspała na test?
 
reklama
Do góry