reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Iwcia ja mam dzien wolny i zamiast zajac sie ukladaniem ciuchow na polkach to caly czas siedze przed kompem;-), dobrze ze moj T tego nie widzi bo by powiedzial ze zwariowalam i ze za duzo o tym mysle, przy nim udaje oaze spokoju;-)

Mój mi ostatnio powiedział, że za często zaglądam do netu i se wkręcam a potem buczę ja głupia!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
reklama
Nie spoko pytam bo my slubu tez nie mamy i jakos nam to wcale nie przeszkadza moze kiedys na stare lata:rofl2:

Ja zaraz padne:sorry: mega katar gardlo i jakas taka oslabiona jestem maluszek tez chory:sorry:

Ja wczoraj miałam kryzys z tym przeziebieniem, dzis jest troszkę lepiej bo wczoraj jak wóciłam z pracy to wypiłam mleczko z miodem i czosnkiem, a potem załadowałam sie do wyrka.

Nie powiem, że jestem zdrowa, ale na pewno lepiej sie czuję!!!;-)
 
Ja wczoraj miałam kryzys z tym przeziebieniem, dzis jest troszkę lepiej bo wczoraj jak wóciłam z pracy to wypiłam mleczko z miodem i czosnkiem, a potem załadowałam sie do wyrka.

Nie powiem, że jestem zdrowa, ale na pewno lepiej sie czuję!!!;-)

Ja mam dzis kryzys:sorry: nie mam goraczki ani kaszlu takze pewnie typowe przeziebienie ale i tak daja popalic:-:)-:)-( ide cos naturalnego sobie zrobic moze te mleko z czosnkiem:sorry::eek:bleeeee
 
ej chorowitki, trzymajcie się zdrowo!!
My wzięliśmy cywilny jak byłam w ciąży z małą... 'żeby dziecko miało porządek w papierach', więc doskonale rozumiem 'podstęp' skorpioniczki :sorry: ;-)

Mleko z czosnkiem - mniam... tylko potem ten oddech :eek:
ale czego się nie robi dla zdrowia;-)

A tak w ogóle to ja też klikam zamiast pracować, wywalą mnie jak nic:zawstydzona/y:
 
hihi mój mi to samo mówi... że nakrecam się a później jest płacz... on do tego wszystkiego ze spokojem ( albo tylko udaje ) podchodzi ale jakiś czas temu po małym bzykanku powiedział mi abym się nie kreciła tylko spokojnie leżała z tymi nogami do góry ;)
kto wie co Ci faceci tak na serio czują... czy tylko udają że są tacy twardzi... :cool:
Oj tak im tez pewnie zalezy, tylko udaja zer tacy twardzi i ze spokojnie i stoicko do tego podchodza;-)
ej chorowitki, trzymajcie się zdrowo!!
My wzięliśmy cywilny jak byłam w ciąży z małą... 'żeby dziecko miało porządek w papierach', więc doskonale rozumiem 'podstęp' skorpioniczki :sorry: ;-)

Mleko z czosnkiem - mniam... tylko potem ten oddech :eek:
ale czego się nie robi dla zdrowia;-)

A tak w ogóle to ja też klikam zamiast pracować, wywalą mnie jak nic:zawstydzona/y:
Oj tak mleko z czosnkiem bardzo dobre na infekcje, no coz oddech o objaw uboczny;-)
 
Ja tez z Wami i Marzi;-)


to kiedy testujemy w niedzielę czy w poniedziałek???:-) ja już się nie mogę doczekać!!!!:tak:

Kochane a wiecie co... ja mam na piatek umówione usg (bo to jeszcze w ramach sprawdzenia tych bolących po wypoczynku nad morzem jajników... choć z badań nic strasznego nie wyszło...), ale chyba jak dostanę @ to nie pódę, bo gdzie w takim stanie, nie? niby to będzie 25 dc, ale w zesżłym cyklu właśnie tego dnia dostałam...
 
Ostatnia edycja:
agast Kochana, przepraszam, pomyliłam... hihihi:tak: to jak to było u Was? po prostu super wstrzeliliście się w owu??? tym większe gratulacje!!!:happy:
U nas to wogóle cud jakis, bo śluz płodny miałam 11 dnia i wtedy zaszaleliśmy a potem dopiero 15dc bo tak sie złożyło ze wczesniej nie dało rady i myslelismy ze pewnie juz po ptakach a tu taka niespodzianka :) Albo "chłopaki" przetrwały albo dopiero w 15dc byla owu. Nie wiem sama :-D:szok:
 
reklama
U nas to wogóle cud jakis, bo śluz płodny miałam 11 dnia i wtedy zaszaleliśmy a potem dopiero 15dc bo tak sie złożyło ze wczesniej nie dało rady i myslelismy ze pewnie juz po ptakach a tu taka niespodzianka :) Albo "chłopaki" przetrwały albo dopiero w 15dc byla owu. Nie wiem sama :-D:szok:

Tak miało być, tak było pisane... superowo!!!!:ninja2:
 
Do góry